Aklım karıştı...

ogretmen3891

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
81
0
Arkadaşlar adetime 1 hafta var ve ben gebeliğe dair hiçbir belirti yaşamadım şuana kadar. Yazılarınızı okuyunca içime bir kasvet düştü. Galiba bu ay bebiş yok bana:çok üzgünüm:

o hiç belli olmaz kişiye göre değişir canım her şeyi oluruna bırak ve allaha dua et.illaki yüce rabbim senin içinde annelik duygusunu tadacağın bir gün belirlemiştir.

canim illaki belirti olacak idye birsey yok ki senin adetine 1 hafta varmis daha cok erken ...ama inslalah hamilesindir canim...insan bazen hissediyor ben buna inaniyorum,cünkü ben ta basindan beri biliyordum hamile oldugumu...

kafana takma canim insallah diledigin gibi olur...stres yok...tmm mi-

canım kendini dinleme.inan ters tepiyor.nerden biliyosun bazıları adet belirtisiyle hamile kalıyor kimiside hiç belirti olmadan.herşeyin hayırlısı.olur işallah.vaktini bekliyor.emin ol gelir bebişin.allah herkese nasip etsin.

canım uzme kandını herkeste belırtıler aynı olacak dıye bısey yokkı herkesın bunyesı farklıdır allah hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın en onemlısı bu bence guzel haberlerını beklıyoz opt canım,

arkadaşlara katılıyorum kimisi adet belirtileiyle hamiş kalıyor kimisi hiç belirtisiz kalıyor ama arada bazı arkadaşlar gerçekten başten beri hissediyor o ayrı bi konu ama belirti hissetmiyor olman hamiş olmadığın anlamına gelmiyor benimde 1 haftam var ama vucudumu hiç dinlemediğim için hiç belirti hissetmiyorum ama bu hamiş olmadığımı göstermiyor tabi olduğpğumuda:))))hayırlısı diyip dua edeceğiz başka yolu yok ve stres kesinlikle yok ok:KK66:

Çok teşekkür ederim kızlar cümleleriniz moral oldu. Artık kafama takmıcam zaten ilk denememdi. Allah ne zaman nasip ederse olur derim...

canım benim bu kadar hemen kendini koyuverme..bu sefer olmadıysa birdahaki sefere..umudunu kaybetme canım..birde kafanı çok takma..herşeyin hayırlısı..inşallah en kısa zamanda hamile olduğunu burdan haykırırsın ve bizde burda sevincine ortak oluruz...a.s.

canım benim bu kadar hemen kendini koyuverme..bu sefer olmadıysa birdahaki sefere..umudunu kaybetme canım..birde kafanı çok takma..herşeyin hayırlısı..inşallah en kısa zamanda hamile olduğunu burdan haykırırsın ve bizde burda sevincine ortak oluruz...a.s.
İnşallah canım bu sevincimi paylaşırım sizlerle...

X