Aklım almıyor bu sosyal medya işlerini

the_orange

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
43
4
akrabamızdan biri beni eklemiş kabul ettim. Geri takip yaptım kabul etmedi. Anlaşılır gibi değil. Listemden çıkarıp tepkimi belli etmeliyim sizce yoksa umursamaz gibi davranıp silmemeli miyim

Bilmiyor olabilir sen de beni kabul et yazardım ben olsam.

Baktın kabul etmiyor ona göre reaksiyon alırsın.

Bu arada senin onu takip edip onun seni etmemesi (gt yapmaması) daha kötü bir durum seni takip etmesinden daha sinir bozucu olurdu.

akrabamızdan biri beni eklemiş kabul ettim. Geri takip yaptım kabul etmedi. Anlaşılır gibi değil. Listemden çıkarıp tepkimi belli etmeliyim sizce yoksa umursamaz gibi davranıp silmemeli miyim
Sosyal medyaya siz kabul ettikten sonra girmemiş olabilir, istek talebinizi görmemiş olabilir. Sadece sizin gönderilerinize bakmak istemiştir

Bence çıkartın takipten izleyip izleyip dedikodu yapmak için takip ediyordur muhtemelen. Bana kalsa direkt engeller geçerdim ama

Aman Allahım böyle bişeyi nasıl yapar evine gidip hesap sorun djdj görmemiştir bacım başka ne olabilir bildirimi altlarda kalmıştır işi vardır keşke böyle minik dertciklerimiz olsa be

X