akıntısız belirti olur mu

zeynepazra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2011
191
0
herkese merhaba ben zeynep 27 yaşındayım 4 aydır bebek istiyoruz. yeni üye oldum ve çok merak ettiğim bi konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istedim arkadaşlar hamile olduğunu öğrenmeden önce akıntısı olmayan var mı yoksa hekeste akıntı oldu mu :KK69:

gebelik belirtileri her insanda farklı bnm 2 gebeliğimdede akıntım olmadı hatta hiç belirtim yoktu sadece hissetmiştim sanki öyle test yapmıştım

bende de akıntı yoktu..ilk belirti göğüslerimdeki acaib şişlik hissiydi..yakınlarıma söyleyince hatta adet olcaksındır demişlerdi ama benim adetten önce hiç öyle olmazdı..5. haftada hamileliğimi öğrendim ondan sonra işte mide bulantıları ve sık idrara çıkma başladı..belirtiler herkeste değişik oluyo yanii güvenmemek lazım..

kızlar benim en son adet tarihim haziran 23 düzenli olurum genelde bir gün öne ata bilir:bu ay göyüslerime şişlik 4-5 gündür hafif bulantım var 1 haftaya yakıntırda ayaklarımda şişlik ve idrarımda koyuluk var ben bundan 6 -7 ay önce dıs gebelık gecırdım 1 aydır yasagımız kalmıs durumda kızım 9 yasın da tam olark belirtileri unut acıkcası bu idrar da ki koyuluk ve ayaklarda ki şişlik sizlerde olmus muydu yada hamilelik bellirtisi ola bilirmi

bende de akıntı yoktu..ilk belirti göğüslerimdeki acaib şişlik hissiydi..yakınlarıma söyleyince hatta adet olcaksındır demişlerdi ama benim adetten önce hiç öyle olmazdı..5. haftada hamileliğimi öğrendim ondan sonra işte mide bulantıları ve sık idrara çıkma başladı..belirtiler herkeste değişik oluyo yanii güvenmemek lazım..

benim adetten önce göğüslerim acıyo zaten akıntım da kesiliyo yani belirtim yok ama işte yine de bi ümit bekliyorum:KK25:

herkese merhaba ben zeynep 27 yaşındayım 4 aydır bebek istiyoruz. yeni üye oldum ve çok merak ettiğim bi konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istedim arkadaşlar hamile olduğunu öğrenmeden önce akıntısı olmayan var mı yoksa hekeste akıntı oldu mu :KK69:

Bende çok aşırı farklı bir akıntı olmamıştı.yalnız adetten 3 gün önce kahve akıntı gelmişti 2-3 gün o sürdü. Belirtiler herkeste farklı olabiliyor o yüzden çok fazla bunları kafana takma.:KK71:

canım benim hamileliğimde kaıntım falan yoktu yani hiç bir belirti yaşamadım sadece adetim geçikmişti vede 2 aylık olana kadr hiç hissetmedim

ben de 26 yaşındayım 2 aydır istiyoruz.. geçen ay aynı şekilde adetime yakın kuruluk başlamıştı ve adetim geçikmişti test yaptım negatif çıktı ve ardından adet oldum.. bu ay sanki yine akıntım azaldı hatta kuruluk dönemine girecem ve ardından bikaç güne kadar da adet olacam gibi geliyor.. dikkat etmeyeyim diyorum ama insanın elinde değil işte bugün bu oldu bugün şu oldu takip edip duruyor.. inş. tez zamanda hamile kalırız bizim için hayırlı sağlıklı evlatlara:93:

X