Akıntım var korkuyorum

teachercnn

elhamdülillahrabbelalemin
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2011
569
50
38
arkadaşlar hamile kalmak istiyorum henüz adet olmadım. 3 gün içinde falan olmam lazım. bu ay hamilelik oldu mu olmadı mı bilmiyorum günüm geçsin diye bekliyordum..

bu sabah anormal derecede fazla bi akıntım oldu. ben kanamam oldu sandım. baktım birşey yok. sadece sarımsı gibi fazlaca bi akıntı. sizce ne olabilir.

hamile olup yaşayanlar, yada hamilelikten önce böyle birşeyi yaşayan var mı

bir yıllık evliyim arkadaşlar. pek tecrübeli sayılmam bu konularda. lütfen tecrübeli olanlar cevap verebilir mi

benim ilk hamilelik belirtim beyaz sümüksü bir akıntıydı....
şimdi ise 6 aylık bi kızım var..yani hamilelik belirtisi olabilir..fakat gününün geçmesini beklemek en doğrusu bi tahmin yapmak için çok erken...
umarım beklediğine değer...

hastalanmadan bikaç gün önce sarımsı bi sıvı geliyo normalde ama sen gebelik beklediğin için tuhaf gelmiş olabilir.gebelik olduğu zaman genellikle kasıklarda ağrı ve göğüslerde sızlama oluyo.eskilerde kaldı mide bulantısı baş dönmesi:KK70::KK70:

hastalanmadan bikaç gün önce sarımsı bi sıvı geliyo normalde ama sen gebelik beklediğin için tuhaf gelmiş olabilir.gebelik olduğu zaman genellikle kasıklarda ağrı ve göğüslerde sızlama oluyo.eskilerde kaldı mide bulantısı baş dönmesi:KK70::KK70:

baş dönmesi için bişi diyemicem ama günüm geçtikten 1 yada 2 gün sonra feci bi mide bulantısıyla uyandım bence çok önemli bi belirti sadece herkezde olmayabiliyo

Benim belirtilerim adet belirtileri ile aynıydı akıntım da vardı. İnşallah hamilesinizdir

herkese teşekkürler. umarım hayırlısı olurr. benim bi iki hafta önce mide bulantım oluyordu sabahları. şimdi bulantım yok. kasıklarımda da ağrı var ama adetime 2 3 gün kaldığı içindir diye düşünüyordum ama bu sabahki durum biraz tuhaftı. çok korkuyorum arkadaşlar ya. hamile olupta düşük gibi birşey mi oldu acaba. şimdi netten akıntılar konusunu araştırdım aklım karıştı.

adet oluruz ya aktığın hissederiz öyle birşeydi bu sabahki akıntım. ped kullanmayı gerektireck gibi

arkadaşlar bi soru daha sık idrara çıkma hamileliğin hangi döneminde olur. başlarda mı yoksa ilerleyen haftalarında mı

cnm ilerleyen zamanlarında olur şimdi bukadar takılma bunlara duanı et hayırlısını dile ve sabret

tabiki her zaman önce hayırlısını istiyorum. ama insan hiç daha önce yaşamadığı şeyleri görünce sormak istiyo.

gecen ayda u benim basima geldi adetime 3-4 gun varken basladi akinti tamam adet oldu dedim
baktim akintiymis. sonra hatta ped taktim disarda filan olurum diye. adetime 2 gun kala test yaptim
basta negatif sonra bakinca silik cizgi cikti. cok silik ama bariz ordaydi. galiba hamileyim dedim
ama malesef adet oldum ama ben hap kullaniyordum. belki bebek dollendi ve hapin yuzunden dustu bilemiyorum yani ya kimyasal gebelikti yada alet bozuktuki simdiye kadar hic basima boyle birsey gelmemisti.
yani demem oki hamile olabilirsin. bu bir belirti olabilir.
ayrica devamli idrara cikma istegi ilk donemde olusuyor bilgin olsun.

inş hamilesindir cnmm:)

minikgelin canım benim inşallah hayırlısı olsun hepimiz içinde ama öyle böyle değil çok korktum.
hala daha korkuyorum gerçi

ya olduysa ve düşürdüysem diye

bi de öyle bişey ki adet yaklaşıyo diye de kasık ağrısı olabilir. düşük olunca da oluyomuş.

amaann düşünmeyeyim böyle şeyler. allah ım uzak tutsun bizi böyle şeylerden kimsenin başına vermesin inş

gecen ayda u benim basima geldi adetime 3-4 gun varken basladi akinti tamam adet oldu dedim
baktim akintiymis. sonra hatta ped taktim disarda filan olurum diye. adetime 2 gun kala test yaptim
basta negatif sonra bakinca silik cizgi cikti. cok silik ama bariz ordaydi. galiba hamileyim dedim
ama malesef adet oldum ama ben hap kullaniyordum. belki bebek dollendi ve hapin yuzunden dustu bilemiyorum yani ya kimyasal gebelikti yada alet bozuktuki simdiye kadar hic basima boyle birsey gelmemisti.
yani demem oki hamile olabilirsin. bu bir belirti olabilir.
ayrica devamli idrara cikma istegi ilk donemde olusuyor bilgin olsun.
inşallah hayırlısıyla kavuşuruz meleklerimze.
bende test alıp yapayım pazartesi en iyisi adet olmazsam.
bu arada hap niçin kullanıyosun

yok yok cnmm kötü şeyleri düşünüp üzerine çekme:)
iyi düşün iyi olsun:) hem düşük agrısı çok kötü olurmuş..senin tariflerin bence hamilelik belirtilerinden:)
tet al yappppp pazartesi:) bende alcam daha çıkmazda hamile olsam bile erken çünkü:)ama yinede dayanamıyorum bende:)

yok yok cnmm kötü şeyleri düşünüp üzerine çekme:)
iyi düşün iyi olsun:) hem düşük agrısı çok kötü olurmuş..senin tariflerin bence hamilelik belirtilerinden:)
tet al yappppp pazartesi:) bende alcam daha çıkmazda hamile olsam bile erken çünkü:)ama yinede dayanamıyorum bende:)

öyldir demi:-)))
valla içime su serptin.tşk

bu arada ben senin başlığını okumuştum. sendeki belirtiler bende de olmuştu. hatta burda sordum arkadaşlara başlık açıp. geneli adetten hemen sonra ve ilişkiden hemen sonra olmaz demişti ama olanlarda vardı.

bende de kasık ağrısı ve bacaklarımda falan da ağrı olmuştu ilşkiden bi kaç gün sonra ve hafif kahve rengi bi akıntı olmuştu. bir iki hafta sonrada mide bulantılarım oldu.

şimdi de adete bi kaç gün kala bu durum. bakalım sende nasıl seyredecek süreç. bailangıç benimkine çok benziyo.

rabbim hayırlısını etsin hakkımzda

benim hamile kaldığım ay okadar beyaz losyon şeklinde akıntım olmustu.ben adet dönemimde üç dört gün önce kandan hamile olduğumu öğrenmiştim çünkü çatlatma iğnesiyle hamile kaldım bekleyemedik eşimle inşallahta hamilesindir :KK34:

X