Gebeliğe Hazırlık Akıntı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 ay önce bı düşük yasadim kürtaj oldum ondan belli istiyoruz 2 aydır da doktora yumurta takibi yaptırıyorum
Geçmiş.olsun cnm. İnş hamileisndr cnm değilsende üzülme cnm daha çok yeni baslamissiniz herşeyin vardr bı vakti zamani vardr ama sen adetin geçmesini bekle bidaha tekrarla olmazsan inş aAllahim hepimize nasip etsin bende 2 çocuk için başladık çalışmalara cnm

Geçmiş.olsun cnm. İnş hamileisndr cnm değilsende üzülme cnm daha çok yeni baslamissiniz herşeyin vardr bı vakti zamani vardr ama sen adetin geçmesini bekle bidaha tekrarla olmazsan inş aAllahim hepimize nasip etsin bende 2 çocuk için başladık çalışmalara cnm
İnşallah insallah ❤️ Allahm inşallah nasip eder .. 🤗💐

Cnm nptn test yapacaktn yaptnmi
Daha yapmadim adete 2 gün var ama benim dünden belli az az kahvrengi lekeler geliyor genelde adetim başlıyordu geldiği günü ve ya ertesi gün bakalım yok ama yapcam bugün eşim iade gelirken alacak nöbetçi eczaneden inşallah

Daha yapmadim adete 2 gün var ama benim dünden belli az az kahvrengi lekeler geliyor genelde adetim başlıyordu geldiği günü ve ya ertesi gün bakalım yok ama yapcam bugün eşim iade gelirken alacak nöbetçi eczaneden inşallah
Hee anladm kuzum hadi hayırlısı inşallah sabah ilk idrarla yaparsan cnm yazarsn burdan inş hamilesindr🤲🤲

Bugün gece yapsam -

Sabahı beklemesem bugün gece yapsam cikmazmi ki adete iki gün var ya ?
Cnm sen bilirdin çıkar illaki varsa tabi ama sıkışık idrar la sabah yapilanla daha net çıkar doğru sen bilirsin yap tabi beklemk istemezsn

Cnm sen bilirdin çıkar illaki varsa tabi ama sıkışık idrar la sabah yapilanla daha net çıkar doğru sen bilirsin yap tabi beklemk istemezsn
Sabır denen bişey bende olmadığı için heleki evde test varken 😅😅 tamam ben haber veririm insallalh hamileyimdir olmazsada nasip değilmiş 🙏bidahaki aya sende inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın. ❤️💐

Sabır denen bişey bende olmadığı için heleki evde test varken 😅😅 tamam ben haber veririm insallalh hamileyimdir olmazsada nasip değilmiş 🙏bidahaki aya sende inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın. ❤💐
Cnm benim çok sağol inşallah hepimiz hamile kalalım bebislerimiz olsun güzel güzel amin amin .aynen cnm sende yaparsan yaz kesin bana cnm aklımdasın olmazsada aynen cnm üzülme herşeyin vardr vakti zamanı elbette🤗🤲🤲💜

Kızlar adetime 1 hafta kala afedersiniz tuvalete gittim peçeteye 1 2 damla kan geldi yerleşme kanaması nasıl olur fikriniz var mı

Cnm benim çok sağol inşallah hepimiz hamile kalalım bebislerimiz olsun güzel güzel amin amin .aynen cnm sende yaparsan yaz kesin bana cnm aklımdasın olmazsada aynen cnm üzülme herşeyin vardr vakti zamanı elbette🤗🤲🤲💜
ay inşallah ❤️❤️ öyle tabi çok üzülüyordum stres yapıyordum hala da öyle ama yapacak bişey yok

X