Akıntı ve hamilelik

Benim belim agryor sağ ayağım ara ara agryor bide yürüyünce bu karnımın alt bölgesinde sandılar adet sancısı gibi

Daha var cnm işte dün kan verdim 2.30 çıktı ama daha öncede çıkmıştı bu sonuç hasta olmuştum sonra ama böyle bel ağrısı yoktu fazla bide geçen hafifi bı leke geldi akıntı ile

Daha var cnm işte dün kan verdim 2.30 çıktı ama daha öncede çıkmıştı bu sonuç hasta olmuştum sonra ama böyle bel ağrısı yoktu fazla bide geçen hafifi bı leke geldi akıntı ile
Yunurtlama takibi yapıyor musun canim geçen ay bende de geldi yumurtlamadan hemen sonraydı yumurtlamada da leke gelirmiş

Yumurtlma benim geçti canım 25 de bitti adetim benim 30 da basldim teste ben iki defa akıntı geldi işte ama ayrı ayrı günlerde geldi 2 kere oda sonra işte geçen gelen akıntı ile leklenme oldu

Kızlar selam regle üç dört gün var 28 ve 29 mart yumurtlama günümdü 30 u çatladı yumurtlama öncesinden beri akışkan şeffaf akıntım hiç bitmedi bi kaç gün önce azalmıştı bugün tekrar çoğaldı gebelik testi yaptım ama negatif hem kan hem idrar ikisi de. Bu akıntı neden olur acaba bilgii olan varmıııı
Çatlamadan sonraki 8.gün daha kana bile beta geçmemiştir yüksek ihtimalle. Belirtileriniz devam ederse tekrarlayın bence çok erken daha.

Benim hep bacağım ağrımıştı kasıkla birlikte o zaman ama dış gebelik geçirmiştim maalesef ama belirtiler normal gebelik ile aynı olurmuş başta sonra çoğalması tehlikeliydi ama belirti yani bildiğim kadarıyla

X