Akıntı ve hamilelik

meeryyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2023
39
4
27
Kızlar selam regle üç dört gün var 28 ve 29 mart yumurtlama günümdü 30 u çatladı yumurtlama öncesinden beri akışkan şeffaf akıntım hiç bitmedi bi kaç gün önce azalmıştı bugün tekrar çoğaldı gebelik testi yaptım ama negatif hem kan hem idrar ikisi de. Bu akıntı neden olur acaba bilgii olan varmıııı

Kızlar selam regle üç dört gün var 28 ve 29 mart yumurtlama günümdü 30 u çatladı yumurtlama öncesinden beri akışkan şeffaf akıntım hiç bitmedi bi kaç gün önce azalmıştı bugün tekrar çoğaldı gebelik testi yaptım ama negatif hem kan hem idrar ikisi de. Bu akıntı neden olur acaba bilgii olan varmıııı
Akıntı kadınlarda sürekli olan ve normal karsilanan bir şeydir rahmin kendisini temizliyor olabilir vucuttan bakteri atiyor olabilir regliniz bir hafta gecsin tekrar idrar testi yaparsaniz net sonuç alırsınız ama hamile olsaydiniz kanda çıkardı diye düşünüyorum

Akıntı kadınlarda sürekli olan ve normal karsilanan bir şeydir rahmin kendisini temizliyor olabilir vucuttan bakteri atiyor olabilir regliniz bir hafta gecsin tekrar idrar testi yaparsaniz net sonuç alırsınız ama hamile olsaydiniz kanda çıkardı diye düşünüyorum
Bendeöyle düşündüm çıkardı diye ama bi öncekinde regl iki gün öncesi kan negatif çıkıp üncü gün pozitif gelmişti acaba mı diye merak ettim teşekkür ederim

İhtimal olabilir tabiki ama beklemek daha garanti bir daha bir daha kan vermektense bir kere verip net sonuç almak daha iyi geliyor bana 😊

İnsan aklında çok düşününce belirtileri vucudunda yaşıyor 😅
Bende hic regl gunum gecikmezdi bebek yapalim dedik on gün gecikti bütün belirtileri yaşadım tam kan vermeye gidecegim gun regl oldum 😅
Gerçekten var o zaman bu yaa çok yaşadım bende bunu çok kötü o zaman olunca ama şimdi düşünce insan gülüyor işte🥲😅

Kan sonuçsuz kaç cikti

Bende dün verdim 2.30 çıktı ama adetime 11 gün daha var bnmde

Amin cnm inşallah senin adetini nezmn

Belirti fln varmı cnm

X