Gebeliğe Hazırlık Akıntı kesildi hamile olabilirmiyim yardııım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ysmnynr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
49
0
kızlar iki aydır korunmayı bıraktık ve yumurtlama günü hesaplayıcıları yardımıyla bebek yapmaya çalışıyoruz iki gün önce kritik günümdü ve bende değerlendirdim o günden önce akıntım oluyordu ki buda yumurtlama belirtisi ama o günün sabahından itibaren akıntı kesildi sizce bu neden yumurta döllenince akıntı kesiliyorr mu yardım edin banaaaa :çok üzgünüm:

yumurtlama sona erince akıntı kesilir.yumurtlamadan sonraki 2-3 gün de çalısmaya devam edin.

inşallah tatlim....sen bi kaç gün daha çaliş.... Dilerim mucizen seninle olur....

sen hiç çalışmaları bırakma canım regl günün yaklaşana kadar ben öyle yapıyorum gün aşırı çünkü regl gününe yakında hamile kalan arkadaşlar var

çok teşekkür ederim bu arada bi doktor arkadaşıma regl gününe yakın olan bebeklerde sakatlık riski yüksek olur demiş. Bende ona dikkat ediyorum.

yumurtlama gerçekleştikten sonraki günlerdede hamile olma olasılığı var.bende öyle olmuştu.spermler hemen etkisini kaybetmediği için geç yumurtlama olabilir.inş hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…