Aile Planlaması akıl verin ne olur konu gebelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ilac kullanimi icin doktoruna danis, kisirlik konusuna gelince bildigin kafan kendine dert uyduruyorsun. Denememissin etmemissin ortada birsey yok acaba olur mu yoksa olmazmi, kocanda sende bizde kisirlik yok pozlarina giriyorsunuz cok sacma.
Evet hiç denemedim ve benimle birlikte evlenen kuzenlerim hamile bu yüzden bana baskı uyguluyorlar benimde kafamda sorular var sormak istedim kimseye bn kısır drğilim falan dediğim yok tam tersi olmazsa die korkularım var kısır değilim diosam nie böyle bi korkum olsun yinede cvbınız için saolun

Canım sen şimdiden stres yaparsan asıl o zaman gebelik gecikir. Daha yeni evlisiniz, zamana bırak ve her ay neden olmadım diye üzülme... Rabbim vakti zamanını tayin etmiştir zaten. Hayırlısı olsun hakkınızda..

[QUO. Deniyicem çok saolunTE="yasmincafe, post: 44557532, member: 343010"]Canım sen şimdiden stres yaparsan asıl o zaman gebelik gecikir. Daha yeni evlisiniz, zamana bırak ve her ay neden olmadım diye üzülme... Rabbim vakti zamanını tayin etmiştir zaten. Hayırlısı olsun hakkınızda..[/QUOTE]
Amin

Geri çekilme yöntemi %60 korur ben de o yöntemle korunurken kızıma hamile kaldım şu an 16 günlük.sen kontrol yaptirmissin sorunun yoksa eğer esin de kendinden çok emin olmasın bir iki ay deneyin korunmadan ama olmuyorsa kesin eşin de bi test yaptırsın.sonra geç kalmayın karamsar da olmayın Allah nasip ederse olur inşallah.

Stres yapma olacağı varsa olur canım

Sen hep dene canım sağlıklı sperm yada sağlıklı yumurtlama ne zaman olur bilemezsin bn hepini denedim hiç bişeye uymadığım hiç aklımda olmayan zaman hamile olduğumu öğrendim.. cidden ne kadar kafana takarsan o kadar stres artıyor ve hamile kalamıyosun bn bunu tecrübe ettim. Allahım hayırlısını versin kimseyi takma canım sizene de geç yada artık sormayın eşim kızıyo de sonuçta bu sizin özeliniz.

Artık sormuolar beklemeye aldılar kendilerini sanırım ama ben kafayı yicem ya olmazsa diye o kadar korkuyorum ki sürekli internetten araştırır oldum

Artık sormuolar beklemeye aldılar kendilerini sanırım ama ben kafayı yicem ya olmazsa diye o kadar korkuyorum ki sürekli internetten araştırır oldum

Ayy canııım seni benden iyi kimse anlayamaz bnce son iki yıl bnde aynıydım ilk evlendim hemen hamile kaldım çok geçmedi düşük yaptım bnde çok araştırdım bir yıl hamile kalmadım korunmadım ilaç kullanmadım ama olmadı çok laf duydum dalga geçtiler eşimin ailesi en sonunda eltim bana inat hamile kalacağını söledi ama çok şükür bn ondan önce hamile kaldım :) şimdi kuzum 3 aylık sen duanı et inşallah Allahım en hayırlı zamanda nasip eder :)
Bu arada arkadaşım da aynı durumdaydı oda şimdi 11 haftalık hamile :)
Sende inşallah yakın zamanda hamiş olduğunu öğrenceksin gibime geliyor :):)

İnşallah ya dua edin OTE="Hifaa, post: 44606977, member: 726525"]Ayy canııım seni benden iyi kimse anlayamaz bnce son iki yıl bnde aynıydım ilk evlendim hemen hamile kaldım çok geçmedi düşük yaptım bnde çok araştırdım bir yıl hamile kalmadım korunmadım ilaç kullanmadım ama olmadı çok laf duydum dalga geçtiler eşimin ailesi en sonunda eltim bana inat hamile kalacağını söledi ama çok şükür bn ondan önce hamile kaldım :) şimdi kuzum 3 aylık sen duanı et inşallah Allahım en hayırlı zamanda nasip eder :)
Bu arada arkadaşım da aynı durumdaydı oda şimdi 11 haftalık hamile :)
Sende inşallah yakın zamanda hamiş olduğunu öğrenceksin gibime geliyor :):)[/QUOTE]
İnş

İnşallah dua edin ne olur

Allahım en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah canım hayırlısı olsun inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…