akıl akıldan üstündür yardım kızlar :)

umutlu2525

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
541
192
kızlar merhaba herkese

Şimdi mevzu şu 14 şubat Ne alavağıma bir türlü karar veremiyorum daha doğrusu şöyle bişe var kıyafet tarzı bişe istemiyorum saat parfüm derseniz aldım daha önce değişik fikiri olan varmı sizler napmayı düşünüyorsunuz yardımlaşalım fikirleşelim şimdiden çok teşekkür ederim herkezlereee

Valla bu ay param yetişmiyor hediyeye.
Extra güzel bir aksam yemegi hazırlarım
Romantische bir aksam geciririz.
Cocuklar izin verirse

Mevye sepeti oluyor,cok hos hazırlıyorlar
Onlardan düşünürmüsünüz?

Valla bu ay param yetişmiyor hediyeye.
Extra güzel bir aksam yemegi hazırlarım
Romantische bir aksam geciririz.
Cocuklar izin verirse

Mevye sepeti oluyor,cok hos hazırlıyorlar
Onlardan düşünürmüsünüz?

Belki evli olsaydım olabilirdi gecen sene 14 suabatta bişe yapmadım şimdi istiyorum yapmak doğum gününde arkadasımın evine habersiz çağırmıştık planlayıp benım olduğumu bilmiyordu evi süsledim sevdiği yemekleri yapmıştım güzel olmuştu keşke onu şimdiye saklasaydım şuan hiç bişe bulamıyorum...

Sizinde çocuklar küçükse erken yatırın :) veya babaanne anneanne yakınsa 1 gece onlara misafir yollayın eşinize güzel bir masa hazırlayın mumlar romantık bir müzik eşliğinde :)

Çıtayı yükseltmişsiniz geçen sene.

isme özel bişey yaptırın.
benimki çok seviyo öyle şeyleri.

Ay canım onu da yaptım gecen sene 1. senemizde yaptım ozaman reklamcıda calışıyordum özel bi kutuya ismini yazdım kutunun içinde ajanda yıne ajandanın üstünde firma adı ve kendi ismi dolma kalemin üstünde adı kartvizitliğin üstünde firma adı ve kartvizitlerinide kendım tasarlayıp özel şeffaf serigraf baskı yaptırmıştım :) harika olmustu hala kullanıyor o yüzden şimdi hiç bişe bulamıyorumm

Evliliğin ilk yıllarından sonra --14 şubat ta neymiş yaa gavur icadı deyip geçiştiriyoruz

Kişiye özel hediyeler güzel oluyor. Nelerden hoşlanır az bilgi ver ona göre bir şeyler düşünelim

Azam Ali konser bileti.

Bana bu hazzi yasatacak adam varya. O adam cok yasasin yahu.
Beni cok mutlu ederdi sahsen.

Evliyseniz sevişin bekarsanız öpüşün işte.yapcak bir şey kalmamış...

14 Şubat out, kalan 364 gün in
Ama hediye önerisi olarak konser bileti,maç bileti,günübirlik şehir değişikliği filan olabilir

Sevgiliye özel kitap kapakları yapılıyor, internette var.. Bakmanızı tavsiye ederim..

:) sevgili kıtabı falan gördüm de onu sevmez yaşından ötürü bıraz çocukca kalır 28 yasında :) kıtap kapağı demişin pek anlamadım duymadım da zaten kitap falan okumaya vaktı olmuyor :)

Evliliğin ilk yıllarından sonra --14 şubat ta neymiş yaa gavur icadı deyip geçiştiriyoruz

Kişiye özel hediyeler güzel oluyor. Nelerden hoşlanır az bilgi ver ona göre bir şeyler düşünelim

Kişiye özel hediye yaptım daha öncesinde onun için fark etmıyor en ufak şeyden bile mutlu oluyor ama ben yapacak bişe bulamıyorum saat aldım parfüm aldım kıyafet aLDIM sonra gecen sene doğum gununde arkadas onu evıne çağırdı orda evi süsledim sevdiği yemekleri yaptım vs vs herseyı yaptım yanı

:) sevgili kıtabı falan gördüm de onu sevmez yaşından ötürü bıraz çocukca kalır 28 yasında :) kıtap kapağı demişin pek anlamadım duymadım da zaten kitap falan okumaya vaktı olmuyor :)
Segiliye özel kitap kapağı diye taratırsanız internetten görürsünüz :) kapakta sizlerin fotosu oluyor ve sizin seçtiğiniz başlık..

Tektaş miiiii
Sizde çıtalar baya yükselmiş:)
Bence de eşya yerine konser bileti yada günübirlik gezi falan ayarlayabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…