Akciğer kanseri

1706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
6
1
32
Buraya bi yol bulmak için geldim babam akciğer kanseri sağ alt lob 2cm tümör gözüküyordu doktorlar erken evre oldunu söylediler ve biz 3-4 doktor gezdik hepsi aynı şeyi söylediler bizde erken evre olduğu için tabiki içimiz biraz olsun rahatladı ebus Mr derken hepsi temiz gelip ameliyata karar verildi ve ameliyat oldu fakat çıkan patoloji beni biraz üzdü 7ve 11 lenf nodullerde tutulum var gösteriyor doktor kemoterapi şart dedi fakat biz erken evre de olup olmadımizi sorguluyorum bu yoldan geçip aynı şeyleri yaşayanlar varsa lütfen bana yardımcı olabilir mi lütfen

Gecmis olsun instagtamda fitoterapi uzmani dr hakan özkul var ona ulasin bitkisel kurlerle kanser olusturan hucrenin koklerini kurutuyolarmis ve 4. Evre kanseri bile yenenler varmis. Allah sifa versin insallah. Diger dr da ayni sekilde fetoterapi uzmani Şenol şensoy instagramdan ulasablrsiniz başka bilgim yok maalesef.

akcigerden parca aldinmadi dimi ? Yarim degil yani akcigeri suan ?
Ameliyat olduk parça patolojiye gitti,patolojideki sonuçlarda aldıkları lenflerin 2 tanesinde sıçrama görüldü şuan vücuttaki kitle temizlendi bizim,kemoterapi daha sonrasında durama göre radyoterap alınıp alinmicagina kurul toplanıp karar verecek

Kemoterapi yani sira dedigim fitoterapiyide deneyin oyle faydası oluyormus videolari izlersiniz zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…