Akçay/Balıkesir

ya ben de bı sorun var ya da her neyse!! havası tamam temiz de suyuna nasıl temiz dersiniz anlayamıyorum.burda yaşıyorum ama akçayda denize girmek şöyle dursun ayak parmağımı bile sokmam..körfezin en pis denşizi akçay da bence...ören deseniz güre veya altınoluk deseniz tamam...hala hala asos tarafları kadırga vs...hele akşam olunca o kordonunkuru kalabalığı varya yapış yapış olursunuz...omuz omuza bi yürüyüş nefes alamadann ..üff! her yaz 1 kere gitmek yetiyo bana akçaya

babannemin de evi var akçayda. yıllar önce her yaz giderdik ama hiç sevmedim ben bu akçayı. denizi çok pis, ve inanılmaz kalabalık. akşamları kordonda iğne atsan yere düşmez o derece iç bunaltıcı bir kalabalık var. şimdi Altınoluğa yerleşti. tertemiz bi havası var, denizi falan çok daha güzel, arkanda Kaz Dağları önünde masmavi bir deniz. yanında mis gibi zeytin ağaçları.. tam bi keyif yeri. ayrıca ayvalık - cunda da mükemmel, mutlaka görmenizi tavsiye ederimyerimseniben

bende akçaya çok gittim
yanekanın dediği gibi akşam o kadar kalabalık oluyo ki istanbul taksim istiklal caddesini aratmıyo, yürüyecek yer bulamıyosunuz kalabalıktan tıklım tıklım
denizi fena değil ama bi örenle kıyaslanmaz, ören daha nezih bi yer
bu sne örende 1 hafta kaldık günü birlik gezmek için bi akçaya bi günde zeytinli köyüne , kaz dağları milli parkına gittik, milli parkı tavsiye ederim güzel bi yer

X