Akapuntur

Ruzgaressede

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
88
66
Merhaba arkadaşlar kilo veemek istiyorum ama iradem çok düşük çikolata tatlı ve kolaya dayanamıyorum akapunturla zayıflayan ve memnun kalan varmı şimdiden teşekkürler

Bir tanıdığım vardı, akupunktur yaptırdı, 6 ay etki gösterdi. Sonuç yine aynı. Verdiği kiloları aldı.

O biraz da insanın kendi elinde.

Ben yaptırdım canım yaklaşık bi 7-8 ay 100 kgdum 10 kg verdim malesef spor yapamamıştım o ara ve diyetime de çok dikkat edemedim ve bıraktıktan sonra yine dikkat etmediğim için 5 kgsunu geri aldım 95 le şubatta yeniden diyetr başladım bu kez sporu da dahil ettim ama akupunktura devam etmedim şu an 79.4 kg dayim güncel bu ara yeniden dinlenmeye aldım yeniden başlayacagim hedefim 69-70 kg irade de bitiyor olay bence akupunktur fayda etti mi derseniz yediklerinize dikkat etmezseniz etmez ama diyete sadık kalirsanz açlık krizlerini seker isteğini kesmişti benim insülin direncim vardi zorlaniyrdum artık direncim de kırıldı şükür daha rahat kilo veriyorum umarım ideal kilona ulasrsn sağlıkla
Yaşadıklarımı anlattım yardımcı olabilmisimdr insAllah

Yani geri verdipinizin yarısını aldınız bende iste istek gitsin die istiyorum yemeyince çok güzel zayıflamaya başlıyorum aslında çok fazlam yok 7ila 9kilo vermek istiyorum belki oyüzden rahat davranıp veremiyorum siz şuan ne diyeti yapıyorsunuz ve spor olarak ne yapıosunuz

Hırs lazım o zmn biraz canım sana ben rutin diyetisyen listesi uyguladm canım 3 ana 3 ara öğün olarak spor günlük ortalama bir saat yürüyüş başlarda leslie yaotim acayip etki etti bende gözle görülür ölçülerimde küçülme oldu benim vermem gereken çok olduğu için irademe daha fazla sahip çıkmaya çalıştım

Aynenn hırs ve yemek düzeni lazım lessie yaptım bi ara bi haftada yemek düzeni oluşturup 5mil lessie yaptım 3kilo vermiştim ama işte hırs bi aman bunuda yiyimden vazgeçemiyorum

Aynenn hırs ve yemek düzeni lazım lessie yaptım bi ara bi haftada yemek düzeni oluşturup 5mil lessie yaptım 3kilo vermiştim ama işte hırs bi aman bunuda yiyimden vazgeçemiyorum
Takıma katılmayi denedin mi canım orda çok hırs oluyor yarış olunca rekabet iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…