AİLE DİZİMİ

istenmeyen çocuk olmayla ikili ilişkilerde erkeklerin sürekli uzaklaşması sürekli terkedilmenin bir ilgisi var mı acaba? ve aile diziliminde neyle alakalıdır sizce. ayrıca kürtaj yazmışsınız bir yazıda. kürtajın kişiye ne gibi negatif etkisi olur

Yani kendiniz ilk cümle de yazmışsınız zaten istenmeyen çocuklar dünyaya istenmeme kodu ile geliyor dolayısıyla kimse istemiyor ( terkedilme şeması ) istenmeyen doğumun çocuk üzerinde birçok negativitesi var saymakla bitirmem keza kürtaj da öyle . En basitinden bir hayatı sonlandirmis oluyorsunuz ve bunun karması çok ama çok ağır . Bahsettiğim hanımefendi ile iletişime geçerseniz yardımcı olur sorduğunuz soru en az üç saatlik konu anlat anlat bitmez. Yada Aynur tümenin videolarini izleyebilirsiniz yardımı çok olur

anladım. çok tşk ederim ederim. evet bunların mutlaka olumsuz etkileri çok fazla. uzmanına gitmek gerek

Ben de yıllarca çok şanssız bir insan olduğumu düşündüm şimdi geriye dönüp baktığımda aslında birçok fırsatı benim geri teptiğimi farkettim belki siz de öylesinizdir

nasıl farkettiniz bunu? yani sizi değiştiren tam olarak ne oldu
Yardım beklemediğim birinin ben talep etmeden bana yardımcı olması sonucu bir farkındalık oluştu bende. Belki de artık yaşın getirdiği olgunlukla farkındalığım artıyor. 31 yaşındayım. Objektif bir şekilde geçmişimle yüzleştim kafamda. Evet şanssızlıklarım da olmuştur ama benim de teptiğim bir cok fırsat olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…