Ahiret Hazırlıkları Vol1

14 şubat cuma:
Farz Namazlar kılındı
Ya vehhab, ya Bâsıt, Ya Latif, ya Hasib, ya Kerim çekildi
Yasin okundu

bende katilmak isterim vakitlerimi kiliyorum ama kaza ve kuran okumalarimda kararli olamiyorum bura cok iyi olucak Allah razi olsun

bende katilmak isterim vakitlerimi kiliyorum ama kaza ve kuran okumalarimda kararli olamiyorum bura cok iyi olucak Allah razi olsun
Hoşgeldiniz. Evet birlik olursak iyi olur. Ben bugün biraz aksattım mesela 😔 yazarken utandım birbirimizi kuvvetlendiririz inşallah

@ikincielci bende katılmak istiyorum kabul ederseniz

ben vakit namazlarımı çok şükür kılarım her vakit namazından sonra o vaktin kazasını son kaza namazı kılmaya diyerek niyet eder kılarım son kaza namazarımı eylül ayından beri kılıyorum öncesinde hesaplama yapmak istedim pek beceremedim umreye gidince hocam sonkaza olarak vakit namazların arkasından kıl dedi bende öylikle devam ettim

kuran-ı kerim youtube öğrendim hatta gecense bir arkadaşla burda hatim ettim fakat çok başarılı değilim hala kuran okumada inş rabbim tez zamanda tevcidli okumayı nasip eder

Mâşallah sana kardeşim Allah kabul etsin
Konuyu açan kardeşiminde bütün ibadetleri kabul olsun inşaAllah..
Elhamdulillah imam hatip mezunuyum, okuma konusunda yardımcı olmayı isterdim yakınımda olsan ederdim çünkü bundan hayırlı iş yok ...Allah yar ve yardımcın olsun
Şüphesiz O çabaları karşılıksız bırakmaz

Elhamdulillah imam hatip mezunuyum, okuma konusunda yardımcı olmayı isterdim yakınımda olsan ederdim çünkü bundan hayırlı iş yok ...Allah yar ve yardımcın olsun
Amin Allah sizden de razı olsun inşallah

allah razı olsun kardeşim
kursa gitmeyi çok istedim
çalıştım içim akşam ve hafta sonu kursları açılmadı çünkü yeterli sayı olmadı kurs açmıyorlarr
namazlarim tam
3 ogunun kazasini kilabildim
1 yasin 1 vakia okudum ayrica 2sayfa kuran okudum
tesbihler tam.

allah kabul etsin canım

Ya Mumin 136,
Ya Musavvir 336
Ya Vasi 137
Ya Vedüd 20
kelimeyi tehvid 500
tane çektim
namazlarımı yazmıyorum çok şükür onlarda sıkıntı yok

@ikincielci cnm gün gün esmaların hepsi okumasam okuduklarımı yazsam olur değilmi çünkü işyerinde fırsat oldukça çekicem inş.

Ya Mumin 136,
Ya Musavvir 336
Ya Vasi 137
Ya Vedüd 20
kelimeyi tehvid 500
tane çektim
namazlarımı yazmıyorum çok şükür onlarda sıkıntı yok

@ikincielci cnm gün gün esmaların hepsi okumasam okuduklarımı yazsam olur değilmi çünkü işyerinde fırsat oldukça çekicem inş.
Evet canım aynen öyle yap olur. Ama sayısını tamamladıklarımızı yazıyoruz. Eksik kalmasın :)
Allah kabul etsin

HAYIRLI SABAHLAR

Kelimeyi Tehvid 200 tane
allahüme salli ala seyyidina muhammed 100 tane
ya aziz 94
ya cebbar 206
Ya Muzill 770,

ya kaviyy 158

ya mumit 490
YA VAHİD 19
OKUDUMMM

X