^^ahhhhh şu beklemek yok mu^^

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
4.079
97
:icecream:ızlar yarın adet günüm bi tuhaflık var bende paylaşmak istedim gerçi her ay başka bi

belirti yaşıyorum ama nebilim paylaşmak istedim işte

gözaltlarıma batırdığımda çenem ağrıyo ne alakaysa,

deri değişikliği yaşıyorum

göğüslerde çok az sızı ve şişlik var,

ara ara başım dönüyo ve ağrıyor feci şekilde.

karnım şiş

ve akıntı başladı bugün(daha önce yaşamadım bukadar)

bide sürekli şekerim düşüyor

böyle iişte pek umut yok ama bakalım rabbim neler gösterecek gamyoncuiremsu

ne bileyim canım psikolojikde olabilir hamilede olabilirsin anlattıklarına göre bir kaç gün içinde grip olma riskinde var
inşallah hamilesindir rabbim seni ve tüm kardeşlerimi bu acı bekleyişten kurtarsın ve tez vakitte kucaklarınıza sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
artık bu tür konu açan kardeşlerimi inşallah hamilesindir diye umutlandırmak istemiyorum sonra sonuç negatif çıkıyor ben şahsen onlardan çok kahroluyorum olurda bir parça benim yazdıklarım yüzünden umutlandıysa yok yere diye
o yüzden umutlanma Allah'a bırak o kerimdir neylerse güzel eylera.s.a.s.a.s.

^
cnmbnm ağzına sağlık ne güzel yazmışsın
elbetteki ümitlenmek istemiyorum ama insan paylaşma istiyor ve deneyimleri olanlardan yardım almak
rabbim biliyorya gerçekten çok istiyorum ama vakti ve saatini o biliyor
ondan başka sığınacak kapı yok
iyiki varsınız Şeniz

bazan olaylarda ki hikmetler bizim isteklerimizin dışında gibi görünsede,aslında ileriye dönük çok menfaatlerimiz olabilir,bence bu bebeği ileride ki tüm haliyle iste ve bekle,en uygun bi vakitte geleceğine de emin ol...bebek sadece öpüp koklanacak bir gül değil maddi ve manevi ihtiyaçları var,...çok uzattım ama büyük bir mesuliyet gerçekten...benim de 3,5 yaşında bir oğlum var ikincisi için niyetlendik bekliyorum bakalım üç aydır ses yok...şu an adetim....isteyen herkese hayırlı bir şekilde versin allah.... :CüvCüv:

bitanem ya elbette Rabbim senin şu güzel mütevazi yüreğini görüyor
Rabbim kendisinden başka sığınacak kimsesi olmayanları bilir
dilerim rabbimden tüm yüreğimle karnımdaki saf ve günahsız yavrumun hürmetine sevdiklerinin hürmetine hz.Muhammed Mustafa efendimiz hürmetine zatı hürmetine sana da tüm güzel kardeşlerimede en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
inanın sizi hem çok iyi anlıyor hemde çok istiyorum her duada sizi unutmuyorum ama
dediğim gibi rabbim sevdiği kulunu sık imtihan eder sana düşen sabredip bu imtihanı başarıyla atlatmandır
sen O'na sığınmaya devam et evladı ondan başka verecek kimse yok
rabbime emanet ol güzel gönlünden geçen ne varsa şu mübarek ayların hürmetine mevlam versin sana ve arkadaşlarımın hepsine
a.s.a.s.a.s.

zeynepcim Allahü teala razı olsun senden
hiçbişey olmasa bile duan yeter nasıl iyi geldi anlatamam ...
çokkkk ama çok zor bi imtihan rabbim kimseye aratmasın yaşamayan anlamaz
ama yinede insan sabredemiyor nefis var istiyor engel olamiyorsun şu nefsi bi yakalasam bigün biyerde ..........yapacağımı biliyom.
rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin yavrunu öpüyorum ikinizide

en yakın dostumun çocuğu olmuyor ne çektiğini iyi biliyorum senağlama
gözlerimin önünde acı çekmesi bana da acı veriyor ama dediğim gibi Allah kerim
o yüzden bende bu konuda gereğinden fazla hassasım yakından biliyorum çünkü nasıl bi duygu olduğunu arkadaşımın her ay nasıl regl olunca ölümlere gittiğinisenağlamasenağlamasenağlama neyse canım ben dayanamıyorum en iyisi gidip yatayım düşündükçe içim daha çok yanıyor
onun gözyaşları aklıma geldikçe içimde bişeyler ölüyor sanki anlıyorum seni anlıyorum sizleri keşke elimden bişey gelseydi ama yoooook kahretsin ki yoooook senağlama
Allah'a emanet ol

Canım bende hamile kalmak istemeseydim eğer ne saçma sapan konular açıyorlar ne gerek var diyebilirdim ama bende senin gibi hamile kalmak istiyorum ümitlendirecek bir söz birşeyler bekliyorum.Hayırlısıyla inşallah sende bende tüm isteyenlerde kalır ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.Arkadaşların yazdıkları da bizlere moral veriyor kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor sanırım
Allah yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile....

sabırsız konunu yeni gördüm canım.seni özlemiştim.görüşemioruz uzun zamandır.rabbim senin için en hayırlısını versin.

cnmmmmmm bnm cnmm arkadaşımm eminimki allahım birgün bizede vericek o kutsal görevi bizde yaşicazz ama zamanı var onu beklioruzz a.s işte stres yaparak bizde ertelioruz biraz :çok üzgünüm: bnmde 2 günüm kaldı sabırsızlanıorumm inşiallahh allah isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq:

sabırsız konunu yeni gördüm canım.seni özlemiştim.görüşemioruz uzun zamandır.rabbim senin için en hayırlısını versin.
evet ya aykaracım bende özledim seni görüşemedik hiç

zor günler geçirdin çok çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın dualarımdasın :asigim:

tatlım sağol desteğin için hamile olmasak bile desteğinz yetiyor iyiki varsınnnnnnnnıııııııııııızzzzzzzzzzzzzzz :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…