ahh bu bulantilar gecmez mi?

tosbaa8 bulantilarin sadece sabahlari olup geciyor mu? duydum ki 12. haftadan sonra olsa bile sadece sabahlari olup geciyormus, istahin acildi mi 12. haftadan sonra? cunku ilk 3 ay kusup birsey yemesende bebek senin depolarindan besleniyor ama 3. aydan sonra duzgun yemeler onem kazaniyor ya

ahhh ahhhh oo ilk 3 aylar eşimle benim kabusum gibiydi şimdi 6 ayıma girmek üzereyim cok şükür cok iyiyim ama o ilk 3 ayları hatırlamak bile istemiyorum hergün migde bulantısı halsizlik yedi bitirdi beni eşim hergün korkudan ölüyordu hatta yok ben bidaha cocuk istemiyorum bu son olsun karımı kaybedemem demişti cok korkmuştu :)

merhaba bende 9+6 hafalık hamileyim benimde bulantılarım çok doktorum dramamine diye bir hapla renie duo şurup verdi hapı günde 3 kere kullanıyorum şurubu yatarken bir kaşık doktorum martın ilk haftalarında kesilecek dedi ve gerçekten hafiflemeye başladı

allah yardımcınız olsun,bende 13 HAFTALIK HAMİLEYİM AMA SÜTTN BAŞKA Bİ BULANTIM OLMUYO ÇOK ŞÜKÜR.....GEÇER İNŞALLAH,NE DİYEYİM BEN ZORLA İÇİYORUM,MUTFAKTA NÖBET TUTUYORUM SÜT BİTENE KADAR NAPİİM HERŞEY BEBİŞ İÇİN..TOPAÇ SAĞLIKLI BEBEŞİM OLSUN DİYE UĞRAŞIYORUM

siyah beyaz seninle aynıyız bende 9+5teyim kızlar size birşey sorayım folik plus kullananız varmı bana doktor vermemişti başka bir doktor kullanmamı söyledi ne dersiniz

canım öncelikle bebişin hayırlı olsun.Bulantı herkese göre şiddeti değişiyo 3 ayında yada nadiren 4. ayında geçiyo ama bu sefer başka şikayetler başlıyo yani biri bitiyo öteki başlıyo anladığım kadarıyla eşin son derece yardımcı benim eşimde bana çok yardımcı doğumuma 13 gün kaldı zannediyorum beraber doğuracağız :) Hayat yyatak ve wc arası demişsin doğurana kadar öyle geçiyo sıkma canını ... Bebişin büyüdükçe sen nelere nasıl dayandığına şaşırıyosun ve o zaman anneni ve anneliği düşünüyosun.......:dance:

Merhaba kizlar, iki gun once durmak bilmeyen kusmalarimdan dolayi esim beni hastaneye goturdu, serum taktilar, susuz kalmisim, ama idrarda keton cikmadi , iyiye isaret, midemdeki kasilmalari engelleyici bir ilac da verdiler damardan, sonra da doktorum hastaneye gelip beni ziyaret etti, iste bu inceligine cok sevindim, bebegi ultrasound ile kontrol etti, bebisim sapasaglam, hic korkma dedi, ilk uc ay sadece ekmek kabugu ile beslensen bebegine hic birsey olmaz, ama hergun iki litre su icmek zorundasin dedi, suda olmak zorunda degilmis, iki litre sivi, neyi miden kabul ederse. Bu arada kusmaktan progesteron haplarimi da cikarttigimdan lekelenme baslamisti yine, haptan igneye donduk cok sukur, igne oldugumdan beri daha hic cikartmadim, mide bulantisina devam ama sanki biraz daha mi iyi ne, hatta bu oglen, esim bana eve mcdonald's dan cok sevdigim mc tavuk getirdi ve yiyebildim, bir de soda icebiliyorum simdi, sudan daha cok hosuma gidiyo, tuzlu tuzlu perrier iciyorum, yarin da allah kismet ederse Turkiye ye gidicem birkac hafta annemle kalicam, hava degisikligi iyi gelir belki soguk hava, buralar cok sicak, yani daha iyiyim insallah daha da iyiye giderim, 8. haftami bitiricem, bir 4 hafta daha sikicam artik disimi, allah tum hamislere kolaylik versin

Kızlar mide bulantısına bir de limon kabuğunu deneyin. İçi değil, sadece kabuğunu.

canım şuan kendi hamileliğim geldi aklıma, 5 ay boyunca serumla beslendim. su bile içemedim herşeyden tiskiniyordum. 5,5 aydan sonra hamilelğin tadını çıkardım 2 ci çocuktan hamileliğim yine öyle olacak diye çok korkuyorum.
umarım en yakın zamanda normal hayatına dönersin canım. geçmiş olsun allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…