Ahh bide u iller olmasa!

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
Daha 3 aylık hamile olmama rağmen yüzümde çok fazla leke oluştu.Hamileliğin ilerleyen zamanlarında daha da artar mı acaba???? Benimle aynı durumda olan var mı aranızda??????

Daha 3 aylık hamile olmama rağmen yüzümde çok fazla leke oluştu.Hamileliğin ilerleyen zamanlarında daha da artar mı acaba???? Benimle aynı durumda olan var mı aranızda??????

kızın mı olucak? gebelikte lekelerr olursa kız olurmuş.benim leke yok ama bacaklarımda ve göğüslerimde çatlaklar var :mymeka: kırmızı kırmızı.9. aya kadar nolurum bilmiyorum kafamçokkarıştı

istersen hamilelelere uygun bir güneş koruyucu kullan. ilerlemesine engel olabilir en azından. ama canını sıkma bu lekeler doğumdan sonra kayboluyormuş. çatlakların çaresi pek yok gibi ama lekeler kaybolmasa da tedavi edilebiliyor diye biliyorum. (çatlaklar da en azından yüzde oluşmuyor.)

bende hiçbir sorun yok çil de güneşte kalanlarda daha çok oluyormuş florya nın dediği gibi güneş koruyucu kullan ve elinden geldiği kadar güneşe çıkma

lekeleri hiç problem etmeyin tamamen hormonlarla alakalı.doğumdan sonra geçer.ama arkadaşların dediği gibi güneş koruyucu kullanmak çok mantıklı.başka bişey yapmaya gerek yok.doğumdan sonra gözlemleyinbir süre.eğer tamamıyla geçmezse cildiye uzmanına gidin ilaçlar çok etkili oluyor.bir arkadaşımın normal çilleri vardı cildiyeci bir ilaç verdi ve izler geçti.yani merak etmeyin çözümü olan bir şey.

yüzünüzde ki lekeler için bal ve tarçını karıştırıp yüzünüze sürün hem doğal hemde etki gösteriyor hergün yapın yarım saat bekletip yıkayın..

benim yengem hamile onda bir sürü çil çıktı
ne kadar doğru bilmem ama doğurduktan hemen sonra yüzünüzdeki terleri saçınızla silerseniz gidiyomuş
tabi o anda kimin aklına gelir orası muamma

tatlım benimde hamileliğimde yüzümde çillenme lekelenme ve sivilce oluşmuştu. sana tavsiyem 50spf korumalı güneş koruyucunu ihmal etme oluşacakların önüne geçersin böylelikle. ve moralini hiç bozma nasıl olsa geçer lekeler huzursuz olup bebeğinide etkileme.benim bebeğim 7 aylık oldu ve yüzümdeki lekelerden eser kalmadı geceleri yatmadan yaptığım birkaç bakımla hemde. bu arada hamilelikte çatlamamak için kakao yağı sürün arkadaşlar. umarım hayırla bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…