Aile Planlaması Ah spiral ahhhhh

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende büyük korkularla gitmiştim taktırmaya ama zannetiğim kadar zor olmadı topu topu 5 dk oda iğne batması gibi bi acı o kadar o kadarda dayanalım snra rahatlığını düşününce çok kolay gibi geliyo insana zemuszemus

ama bende çıkartmaktan çok korkuyorum mafoldumben

evet her bünyede farklı reaskiyon gösteriyor ,ben kızım iki yaşındayken taktırmıştım arkadaşların dediği gibi en fazla 5 dk sürüyor çok da canın acımıyor hele çıkarttırırken hiç duymuyorsun bile ancaaak bende acayip derecede sancı yaptı yani öyle böyle değil halıları tırmalıyordum resmen o kadar yani birde ben bir yıl sonra dışgebelik geçirdim arkadaşlar herkezde olacak diye birşey yok ama dedim ya her bünyede farklı olabiliyor işte dış gebelik geçirmeme sebep olan sipralmi diye sordum ben doktora bana illaki olucak diye birşey yok ama evet seninki bu nedenle olmuş görünüyor diye bir açıklama yapmıştı bana, kimseyi korkutmak istemem asla ama böylede şeyler olabiliyor maalesef benim dışımda çevremde çok kullanan arkadaşım var hepside çok memnun iyi araştırın derim.

çocuk aldırmak çok kötü birşey oysaki spiral 5 dakikada takılıyor

çocuk öldürmekten iyidir her ay korkuyla ay ben şimdi hamilemiyim değilmiyim demektense taktırmak iyidir gayette memnunum, taktırısanız bayan doktoruna taktırın
eğer mümkünse özel,

erkeğin ruhumu duyuyor istemeden hamile kalınca, çocuk aldırınca o acıları bayanlar çekiyor , bu kötülüğü açıkca ben kendi bedenime yapmam ,en mantıklısı taktırmak.

ay saatlerdır alıntı yapmaya calışıorum sıtede sorun var sanırım olmuyor EMA1 arkadasım bende aynı şeylerı dusunuorum cok mantıklı her ay regl olana kadar anam aglıo valla allah korusun olsada aldırmam ama tabııkı daha bebğim 5 aylık ona hayrımın dokunması lazım korkunun ecele faydası yok yasıcam ve gorucem tak ve unut ama işte ahh korku ah canım evet erkekler hep hazıra konuyor fıkrın ıcın çooook tesekkurler

tatlım ne anestezisi ne korkusu hiç merak etme yaa bende yeni taktırdım bebişim 3.5 aylık bende çok korktum ama boşunaymış HİÇ HİSSETMEDİM bile boşuboşuna anestezi falan yapma canım ben kan verirken bile fenalaşan biriydim ve bu halde hiç hissetmedim için rahat olsun

X