ah keşke bebişlerim keşkee bi bakınn ??

Canım benim yaa inşallah muradına eresinde seninde bebişlerin olur allahtan hayırlısını dile evet beklemek çok zor insan sabredemiyor hemen olsun istiyo ben altı beklemiştim her ay adet olunca ağlardım annemde benimle ağlardı sonunda allah yüzümüze güldü ve dünya tatlısu bir bebiş verdi senin anlattığın durumlar bende de vardı heleki göğüslerim birden bire değişikliğe uğrmaıştı inşallah istediğine kavuşursun.

saol cnm melim benim.ya bu gün 4.gün hala adet olmadım ve ben sabredicem belki bana doğum günü hediyesidir bebeğim.bu ayın 27sinde yapıcam testimi.sabredicem ama ya dayanamamazlık yapmıcam.tabi kendimide o kadar alıştırmadım aslında yoksada o kadar moral bozukluğu yaşama.şiddetli olmaz yani..

bu belirtiler hamilelik belirtisi çünük başımdan 2 kere hamilelik geçti ikisindede göğüs uçlarım hassaslaştı uçları yarılır gibi oldu(fakat acı yok)sonra bi uyku basar dı beni meğer hamileymişim inşallahh seninde öyledir haberini bekliyoruz yoksada üzülme ALLAH tan hayırlısını sağlıklısı dile

CANIM BENIM BENDE 4 AYLIK EVLIYIM VE BENDE SENIN GIBI ILKGUNDEN BERI COCUK ISTIYORUM OLMAYINCA OLMUYO ISTE BENDE HER AY BUTUN BELIRTILERI YASIYORUM AMA SONUNDA O HASTA OLMAK YOKMUsenağlama AMA INSALLAH ALLAHIM KALBINE GORE VERIR INSALLAH HAMISSINDIR ALLAHIM BUTUN ISTEYENLERE VERSINSIN INSALLAH HAYIRLISYLA SAGLIKLI BEBISLER GUZEL HABERLERINI BEKLIYORUZa.s.

saolun canlarım yorumlarınız için inşallah herkez için herşeyin hayırlısı olur biran önce bebeişlerimizi alırız kucaklarımıza :)

kızlar maalesef hamile falan değilmişim.biraz önce adet oldum.olsun napalım bi dahaki aya inşallah denemelere devam moral bozmak yok.ben gayet iyiyim.öptüm sizleri.saolun tüm yorumlarınız için.seviorm sizleri :)

X