ah keşke bebişlerim keşkee bi bakınn ??

aDaLLy

Poyraz'ım kollarımda :)
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
1.327
40
36
ya kızlar ben 10 aydır evliyim ve ilk günden beri bebek istiorm ama adet düzensizliim vardı o yüzden olmuodu tdavi oldum ve 4 aydır düzenli oluorm.şimdi derdime gelince anlatiimm.bazılarınızın bildii gibi nisandan bu yana 17 kilo verdim.:lepi:

bu gün adet olmam lasım normal olarak bekliorm ve bişeyler oluo bana acaba adet olucam diemi yoksa kilo veriorm diemi yoksa hamile olma ihtimalim varmı??benneyaptımki

sağ kasıımda 1 haftadır bi bölgede sanki bişeler oluo ağrı desem ağrı diil bişey batırıolar sanki bacaıma vuruo bazen.göğüs uçlarım büyüdü karardı ve acayip hassaşlaştı acıyo dokunamıorm bazen.senağlama
acayip bi uyku halim var sürekli uyumak istiorm kalkasım gelmio .ve çok sık diil hatta 2 3 günde bir 2şer 3er defa olmak üzere başım dönüo ama öyle mide bulantısı falan yok.a.s

bide ben normal olarak her gün tuvalete çıkıyordum fakat 4 gündür tık yok afedersiniz kullandığım tabir için ama öyle :)

sizce bu durum nedir çok merak ediorm neler diycenizi inanın her kelimeniz benim için çok önemli canlarım öpüorm şimdiden hepinizi a.s.:1hug:

bu arada konu yanlış yerdeyse taşırsanız sevinrim :)

Son düzenleme:
inşallah isteidğin gibi hamilesindir hayrılsı ile canım.ancak en iyisi doktor tabi ki.

canım benimde bugün adet günüm bekliyorum ama senin belirtiler hele göğüsuçalrının koyulaşması acıması şüpeli inşallah hamişsindir.bende 10 aylık evliyim klomen tedavisi oluyorum bu 2nci ayım benimde gögüsuçlarım ilk defa acıyo ben normalde hiç hissetmem kasıklarımda da batma var ama senin belirtiler almış başını yürümüş hadi hayırlısı inşallaha hamişsindir kavuşursun mis kokuluna

cnm in. hamilesindir belirtilerin benziyor...cnm aynı durumu paylaşıyor gibiyiz bendede bu belirtilerin çoğu var ama bilemiyorum tabii benim adetime 1 hafta var daha çok erken bişeyleri öğrenmem için...idrar yapma durumunda ne gibi değişiklik oldu cnm anlayamadım bendede çok idrarım gelmiş sanıyorum gittiğimde çok az geliyor rahatlıyor gibi oluyor kasıklarım ama kısa bi süre içinde yine geliyor acaba ayaklarımımı üşüttüm diycem amaa bu sıcaklardamı kafamçokkarıştı

cnm valla nasıl istediimi ben biliorm bi siz bide allah hehe.bilmioem daha ilk defa oluo ya bende anlamıorm neler olduunu sizden yardım istedim.umarım isteyen herkez hamiledir.sende bende dier anne olanlar gibi biraz önce kavuşuruz küçük meleğimize ::)

cnm in. hamilesindir belirtilerin benziyor...cnm aynı durumu paylaşıyor gibiyiz bendede bu belirtilerin çoğu var ama bilemiyorum tabii benim adetime 1 hafta var daha çok erken bişeyleri öğrenmem için...idrar yapma durumunda ne gibi değişiklik oldu cnm anlayamadım bendede çok idrarım gelmiş sanıyorum gittiğimde çok az geliyor rahatlıyor gibi oluyor kasıklarım ama kısa bi süre içinde yine geliyor acaba ayaklarımımı üşüttüm diycem amaa bu sıcaklardamı kafamçokkarıştı

cnm benim idrarda sorunum yok aynı senin gibiyim süreli gelio yada geldi sanıorm ama az gelio sanki karın altımda şişlikte var anlayamadım benim sorunum kabızlık.belkide deiin gibi üşütmüşüzdür ama inşallak allahım ben ve benim gibi bebek sahibi olmak isteyen herkese taz zamanda nasip et yarabbim amiinnn:1hug:

güzelim bende onu kastetmiştim yaniii çok sık gelipte azmı geliyor diycektim herhalde üşüme değildir daha doğrusu inş. değildir...güzel hbrlerini bekliyoruzz cnmm

cnm inşallah hamilesindir bende senin gibi hamileliği bekleyenlerdenim :1no2: bu ay senin belirtilerinin hepsini bende yaşadım bide benim mide bulantımda vardı kesin hamile gözüyle bakıodum kendime keşke o kadar üzmitlenmeseydimm hastalanınca çok büyük hayal kırıklığına uğradım:çok üzgünüm: demek istediğim fazla düşünme ve umutlanma inşallah hamilesindir cnm allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallahh... en kısa zamanda güzel haberlerini beklioruzza.s.:1hug:

cnm sana söyle diyim bi arkadaşımda senn yazdığın belirtileri yaşadı ve hamile kalmış bu belirtiler göğüs uçları hassasiyet damarların belirginleşmesi ve uyku hali cnm hyrlısı olsn cnm inş hamişsindir istersen test al yap cnm kafan rahat olur

saolun bebişlerim anne adayı meleklerim.daha test almak istemiorm bu gün 1.gün bi 5 6 gün daha geçsin sabredicem yapıcam çok ümitlenip hayal kırıklıına uğramak istemiorum bende.yeşil damarlarım daha belirginleşmiş allahım yalvarıorm hamile oliim herkez içinde dua ediorm inşallah biran önce dileklerimiz gerçekleşir.

canım ınsallah hamılesındır.ben hamılelıgımı dun ogrendım daha cok yenıyım ve ben hıcbır belırtıyı belırgın olarak gormedım.ve regl gunum 1 gun gectı kantestınde hemen cıktı.sadece sımdı kasıgımda hafıf bı sancıı....yanı herkes aynı belırtılerı yasamıyo..allah gonlune gore versın canımm

canım ıns hamıssındır ama hayal kırıklıgının ne demek oldugunu bıldıgım ıcın tahlıl yapana kadar umıtlenme derım bıde hamıle olunca aksıne sık sık ıdrara cıkman gerekıyodu ama bu belırtıler kısıden kısıye degısır allahım tum ısteyenlere hayırlı saglıklı bebısler nasıp etsın opt canım guzel haberlerını beklıyozzzzz

Canım belirtiler kişiden kişiye değişir

benim 1 gün geçmişti evde test yaptım ve 2. çizgi silik çıktı
inanamadım kan tahlili verdim,pozitifti,yani test yapsan çıkar.
Ama insan cesaret edemiyor dimi,bilirim o duyguyu,inşallah hayal kırıklığı yerine coşkulu bir mutluluk yaşarsın.

oy oy oy ne kadar güzel yorumlar bunlar canlarımsınız yaa inşallah hepinizin duasıyla bende hamileler kervanına katılırım.hamilelik haberini alan annişlerimede tebrikler diorm.ay ne kadar mutlusunuzdur şimdi inanın içimde hissediorm :)

canım bunlar hamilelilik belirtisi gibi geldi bana ama yine de seni umutlandırmak istemem.inşallah hamişsindir sende arkadaşım.

allah gönlünüze göre versin inşallah vakti zamanı vardır elbet olucaktır.kendini hamileyim diye hazırlama hazırlamaki sonu hüsran olmasın arkadasım umarım hissettiğin belirtiler bebeştir.bende hamile kaldığımda adet olkucam zannettim tüm belirtilerini yasadım adet sancısı göğüs şişmesi ama meğer paşama hamile kalmısım.hiç üzülme dua et allaha sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin cümlemize

İnşlaah Canım Allah gönlünüze göre versin... Bende 5,5 aylık hamileyim belirtilerim aynen seninkiler gibi oldu sadece göğüs uçlarım bu ay kararmaya başladı.. Hamilemiyim acaba dediğim ay benimde, gögüslerime el değilmeyecek derecede acıyordu, ve kasıklarımda ağrı olmuştu... ben dayanamadım regly günümün ilk günü kan testi yaptırdım.. hamileymişim.. Mutluluğumu anlatamamm Darısı başınızaa...

öncelkle kilo vermen çoook iyi bir adım adet düzenin yerine gelicekdir.. inş dilediğin gibi hamilesindir ama değilsende sitres yapma canım sonra bu yüzden adet düzenin tekrardan bozulabilir...a.s.

X