Ah eden var m bide o ah tutan ?

M

makiler

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi makiler
meraba arkadaslar bi sorum var :))
çok merak ediyorum =/
hiç ah ettiniz mi ve bu ahınız tuttu mu ??

:enbuyukkk:

• Konu Sahibi makiler
ben asla beddua etmem. allaha havale ederim. herkes hakettiğini yaşar zaten.beddua kötü enerjidir ve söyleyeni tutar bence... hayatımda beddua ne ailemden duydum ne birkez ağzımdan çıkmıştır..

• Konu Sahibi makiler
ekşi sözlükte yazarı bilinmeyen biri tarafından yazılan şiirmiş
o güzel saçların bir bir dökülsün,
herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün,
öksürdükçe ciğerlerin parça parça dökülsün,
veremli kız desinler beni yaktığın için,
geçsin bütün ömrün ağlamakla geçsin,
bitmesin gözlerinde yaşlar silmekle,
kulakların tıkansın baykuş sesi dinlemekten,
görmesin gözlerin beni yaktığın için,
hep azrail'i bekle canını alması için,
ben değil,aşkım için damarlarındaki kanı
beni yaktığın için,
en sevdiğin elbisen tabutuna sarılsın,
yılan, akrep bol olan yere mezarın kazılsın,
mezar taşına allahsiz diye yazılsın,
allah'ta seni yaksın, beni yaktığın için...

**Allah böyle beddua vermesin basımıza =/

• Konu Sahibi makiler
ah ettim ve tuttu. bir ahım daha var. tutacak mı göreceğiz,bakalım..

• Konu Sahibi makiler
ah ederım evet, sonra allah affetsın derım ama ah ederım.
tutacak.

• Konu Sahibi makiler
Beddua etmediğim ama bana kötülük eden herkes ettiğini bulmuştur allah tarafından.Hem de bana yaptıklarının bin katını.Beddua ettiğim de olmuştur,onlar da kısmen tuttu.Ama artık kimseye beddua etmicem.

• Konu Sahibi makiler
Vakti zamanında ettiydim bir öğrendim ki gerçek olmuş...

Bir daha da etmiyorum Allah görsün bilsin deyip geçiyorum...

• Konu Sahibi makiler
Allah'ım ne olur layıklarını ver derim....

Ne ol ur kendi yaptıkları gibi muamele görsünler derim.... içim çok yanarsa hiç kimseyle uğraşamam

zaten.....kinci olup ah etmemek lazım galiba...

• Konu Sahibi makiler
ben yıllar önce birisine beddua etmiştim. sevdiğim vardı, işyerinden birisi aynı kişiyi seviyormuş aramızı bozdu. içim çok yanmıştı ve o an beddua ettim. söylediğim sözler bile hatırımda (Allahım benim canımı nasıl yaktıysa onunda canını aynı kişi tarafından yak) demiştm. bedduam tuttu aradan 15 yıl geçti ben evliyim o kişi hala bekar ve ben çok üzülüyorum. pişmanım. zaten ondan sonra içim yanarak bir daha beddua etmedim. belkide bugün mutsuz bir evllik yaşıyorsam o yüzdendir.........:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi makiler
ben bir gün çalışıtığım yerde kasamda açık vardı orda sorun çıkmasın bilmesinler diye kendi paramda yoktu evi aradım babamı çağırdım bana para getir dedim kasaya 40 milyon koydum... kız git müdüre ispiyonlamış kendi parasını kasaya koydu diyee... yasaktı orda eksikse eksik olacak ama kendi pranı karıştırmıcaksın.. bende o kıza çok sinirlenmiştim... zaten çıkacaktım bırakmıyorlardı onu bahane ederekk çıktım iş yerinden o kızda 2.günüydü daha.... aradan 6-7 ay geçti oraya gittim bir arkaşımı gördüm konuşurken dedilerkii o kız şimdi içerde onunla görüşüyolar kasaya kendi parasından koymuş yeni aldıkalrı kızda şikayet etmiş derken kız çantasını falan aldı yanımda çıktı gitti.... tam gününde gitmişim aynı sebepten olabilirmii yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…