ah bu psikoloji..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok haklısın canım karşında karaktersiz bir adam var her şeyini onla paylaştın
Şu an yedirememen eşyalarını düşünmen aslında yarım kaldığın için yarım bırakıldığın için
Bence eşya deyip geçme başkası kullanacağına al ve ihtiyaç sahiplerine ver
Aşadaki yorumda doğru söylüyor bu sefer onu başka kadın kullandı diyip kafaya takacaksın
Yas süreci 6 aydır bu 6 aydan sonra geçmezse içindeki öfke vs o zaman terapiye git derim
Ama şu an duyguların normal
Emeklerin sevgin her şeyin yarım bırakıldı haksızlığa uğradın
Umarım herr şey daha iyi olur senin için
Dışarıya kapatma kendini ❤️🙏🏻
Çok teşekkür ederim, onu andığım için ailem bana sinirleniyor çünkü Andıkça onu hatırlayacağımı, unutmamın zorlaşacağını söylüyorlar. Ama unutmak ve anmak bence birbirinin neden ve sonucu; unutursam adını anmam, anmadığım için unutmam. Ailem sağ olsunlar çok destek ama bana da andığım öfkelendiğim için kızmaya başladılar. Henüz çok yeni diyorum, babam yeni eski fark etmez sus anlatma onu diyor. Ben de acımı burada yaşıyorum :KK43:

Bu aralar çok sık konu açtığımın farkındayım arkadaşlar kusura bakmayın..Boşanmaya yakın iyice sinir hastası oldum.Biz zaten anlaşamıyorduk ama son zamanlara doğru aldatıldığımı öğrendim, inkar etti iftira dedi ama gözümle görmüştüm.Mesajlaşmaları yakaladım.Ailem kafayı dağıtayım beni tatile getirdi ama ben çok öfkeliyim.Avukatı genç güzel kadın kesin bununla da bir şeyler vardır ya evlenirlerse(e oha), ya benim eşyalarımı kullanıyorlarsa diye deli oluyorum stalklarım sonucu avukatıyla aynı üni mezunu benimki de mühendis insan bunu düşünür mü.Ailemi de yıldırdım, bırak ettiğini bulsun sanane ne yaparlarsa yapsınlar seviyor musun ki diyorlar, sevmiyorum ama çok zoruma gidiyor. Benim aldığım ütüyle kıyafetlerini ütüleyip benim fön makinemle saçını yapıp süslenip işe gidiyor belki kadınlarla benim eşyalarım sayesinde flörtleşip buluşuyor diye düşünmekten kafayı yedim.Çünkü o şüphe düştü bir kere.Eşyalarımı bir an önce o evden çıkarmalıyım onu anladım.Bu şekilde kendimi enayi gibi hissediyorum zoruma gidiyor. Mesafe uzak İstanbul’un bir ucu, araç ayarlamak gerekiyor vs. Çekişmeli dava istemem de bu yüzden burnu sürtsün diye ama burdan hanımlar haklı olarak anlaşmalı bitir kurtul diyorlar. Çok zor durumdayım
Hastalıklı bir hal almissin bu kafayla tatile gitmek yerine önce evine uğrayıp herseyi çöpe atsaydin.. bence bu da rahatlatmazdi seni hazımsızlık probleminin asıl kaynağını bul..

Bu aralar çok sık konu açtığımın farkındayım arkadaşlar kusura bakmayın..Boşanmaya yakın iyice sinir hastası oldum.Biz zaten anlaşamıyorduk ama son zamanlara doğru aldatıldığımı öğrendim, inkar etti iftira dedi ama gözümle görmüştüm.Mesajlaşmaları yakaladım.Ailem kafayı dağıtayım beni tatile getirdi ama ben çok öfkeliyim.Avukatı genç güzel kadın kesin bununla da bir şeyler vardır ya evlenirlerse(e oha), ya benim eşyalarımı kullanıyorlarsa diye deli oluyorum stalklarım sonucu avukatıyla aynı üni mezunu benimki de mühendis insan bunu düşünür mü.Ailemi de yıldırdım, bırak ettiğini bulsun sanane ne yaparlarsa yapsınlar seviyor musun ki diyorlar, sevmiyorum ama çok zoruma gidiyor. Benim aldığım ütüyle kıyafetlerini ütüleyip benim fön makinemle saçını yapıp süslenip işe gidiyor belki kadınlarla benim eşyalarım sayesinde flörtleşip buluşuyor diye düşünmekten kafayı yedim.Çünkü o şüphe düştü bir kere.Eşyalarımı bir an önce o evden çıkarmalıyım onu anladım.Bu şekilde kendimi enayi gibi hissediyorum zoruma gidiyor. Mesafe uzak İstanbul’un bir ucu, araç ayarlamak gerekiyor vs. Çekişmeli dava istemem de bu yüzden burnu sürtsün diye ama burdan hanımlar haklı olarak anlaşmalı bitir kurtul diyorlar. Çok zor durumdayım dua lütfen..
Gerçekten eşyalarmı sorun?
yoksa yaşadıklarınızımı hazmedmiyorsunuz?
Eşyaları aldığınız zaman kendinizi daha hissedecekseniz durmayın ama bence sizin terapiye daha çok ihtiyacınız var çünkü sağlıklı düşünenemiyorssunuz şuan

Hastalıklı bir hal almissin bu kafayla tatile gitmek yerine önce evine uğrayıp herseyi çöpe atsaydin.. bence bu da rahatlatmazdi seni hazımsızlık probleminin asıl kaynağını bul..
“Hastalıklı bir hal” “hazımsızlık” Bunlar nasıl ithamlar? Konu açıyoruz fikir almak için, hakaret duymak için değil.

Canim sen bir pisliği yıkadım temixledi . Bırak o pislik kime bulasirsa bulassin.
Kar ettim sanır, çok yakışıklı sanur, çok romantik sanır ama işte eninde sonunda foyasi çıkar meydana.
Bırak ne hali varsa görsün. Sen önüne bak. Bundan kurtul ve hemrn yeni sevdalara telkan aç.
Çivi çiviyi söker.

Gerçekten eşyalarmı sorun?
yoksa yaşadıklarınızımı hazmedmiyorsunuz?
Eşyaları aldığınız zaman kendinizi daha hissedecekseniz durmayın ama bence sizin terapiye daha çok ihtiyacınız var çünkü sağlıklı düşünenemiyorssunuz şuan
Yerimde kim olsa öfkelenirdi, evet sanırım derdim eşya değik. ben acı çeken bir kadınım..

Bu aralar çok sık konu açtığımın farkındayım arkadaşlar kusura bakmayın..Boşanmaya yakın iyice sinir hastası oldum.Biz zaten anlaşamıyorduk ama son zamanlara doğru aldatıldığımı öğrendim, inkar etti iftira dedi ama gözümle görmüştüm.Mesajlaşmaları yakaladım.Ailem kafayı dağıtayım beni tatile getirdi ama ben çok öfkeliyim.Avukatı genç güzel kadın kesin bununla da bir şeyler vardır ya evlenirlerse(e oha), ya benim eşyalarımı kullanıyorlarsa diye deli oluyorum stalklarım sonucu avukatıyla aynı üni mezunu benimki de mühendis insan bunu düşünür mü.Ailemi de yıldırdım, bırak ettiğini bulsun sanane ne yaparlarsa yapsınlar seviyor musun ki diyorlar, sevmiyorum ama çok zoruma gidiyor. Benim aldığım ütüyle kıyafetlerini ütüleyip benim fön makinemle saçını yapıp süslenip işe gidiyor belki kadınlarla benim eşyalarım sayesinde flörtleşip buluşuyor diye düşünmekten kafayı yedim.Çünkü o şüphe düştü bir kere.Eşyalarımı bir an önce o evden çıkarmalıyım onu anladım.Bu şekilde kendimi enayi gibi hissediyorum zoruma gidiyor. Mesafe uzak İstanbul’un bir ucu, araç ayarlamak gerekiyor vs. Çekişmeli dava istemem de bu yüzden burnu sürtsün diye ama burdan hanımlar haklı olarak anlaşmalı bitir kurtul diyorlar. Çok zor durumdayım dua lütfen..
Mesele eşya falan değil siz psikolojinizi pert edecek kadar takıntılı olmuşsunuz. Her şeyi bir kenara bırakıp imkanınız varsa psikolojik destek alabilirsiniz

Yerimde kim olsa öfkelenirdi, evet sanırım derdim eşya değik. ben acı çeken bir kadınım..
Tam ne yaşadınız bilmiyorum ama aldatılmak büyük travma olabilir ama dünyada çok daha büyük dertler var. Öyle bir adamdan kurtulduğunuza şükür edin, aileniz gibi güzel bir aileye sahip olduğunuz için şükür edin.
Eşyalar sizin tabii alırsınız, ama bu sefer onları gördükçe daha kötü de olabilirsiniz? Çok eski değillerse öğrenci evine hediye edebilirsüniz belki bazılarını
Fön makinayla saçını kurturken saçları yansın, dökülüp kel kalsın inşallah diyede arada dua etmeyi unutmayın

Ben boşanmamda tek çöp dahi almadım bir hayır kurumuna bağışladım tüm eşyalarımi ceyizlerim de dahil
Olan olmuş ayriliyorsunuz boşverin ve yolunuza bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X