Ah anneler 😔

cileklihurma

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
643
595
28
Belki de bugün buraya açacağım konu benim için en zor ve en üzüntü dolu konu …
4-5 gündür hastayım ve bu şekilde işe gidiyorum anlamlandıramadığım bir yorgunluk ve böbrek tarafımda geçmeyen sürekli öksürten bir ağrı var her neyse …
Bugün anneme durumu dile getirdim böyle böyle diye amaaan ağrı kesici falan iç geçer dedi önce ciddiye almadım hep böyle genelde , akşama doğru dedim böyle böyle yine gelip gidip söyleyip durma dedi sonra …
Akşam abim geldi işten kolunu biraz kestirmiş derisi kalkmış biraz etrafında döndü durdu aman oğlum canım oğlum nasıl oldu bu vs vs…
Benim ağrılarım sıkıntım geçer de annemin kalbimde bıraktığı acı geçebilir mi bilmiyorum her zaman bunu yaşıyorum sonra odama geçip uyuyorum
Velhasıl siz siz olun her zaman çocuklarınıza eşit davranın kalpte oluşan acılar pek kapanmıyor …
İçimi rahatlatıp biraz ağlamak için yazıyorum bunları 27 yaşındayım ama içimdeki kız çocuğu hala böyle şeyler yaşıyor ve üzülüyor

Bu arada hastanede çalışıyorum mr ultrason çektirdim sonuç bekliyorum hastaneye falan git diyenler olursa …

Aslında anneler kız evlatlarını kendileri gibi görüyorlar her derdi çeker ses etmez ilgi görmesede alışır ihtiyaç duymaz kendileri öyle büyüdü ya erkek çocuklarına gereksiz ayrıcalık gösteriyorlar bir kuşum var bekarlıktan beri beslediğim bir de sekiz aylık kızım yemin ederm sana nerdeyse ikisini aynı özlüyorm hatta diyorm ben ölsem yine kızımı önemserler nenesi asla bırakmaz ama kuşuma ne olur kimse benim gibi bakmaz alt tarafı kuş derler diyorum kaldı ki evlat ayrımı yazık bi de kayırdıkları evlatlardan en ağır darbeyi görürler

İnanın o kadar üzülüyorum haklısınız

Ben de sağlıkçıyım. Eve hastaneden gitmeme rağmen bi sıkıntım ağrım varsa anneme söylerdim. Çünkü sizin de istediğiniz gibi birazcık ilgi gösterse zaten yetiyor...

Üzücü :') siz de lafınızı söyleyin ama annenize. Fark etsin yani

İleride anne olduğunda ne kadar sevgi ihtiyacın varsa yerine gelecek sen çok seveceksin o seni daha çok sevecek.

Çok geçmiş olsun, ben sarılayım size buradan kocaman

siz bunu yazınca aklıma geçen yıl 30 ağustosta yaptığım kaza geldi. Çocukları denize götürüyorduk, sorunlu bir kavşakta hata yaptım. Hava yastığı eşimin kaburgasını kırdı, araç pert. Allahtan çocuklarda bir şey yok. Annemi aradım ertesi gün haber vereyim diye. Geçmiş olsun demeden 'çok gezmeseniz kaza yapmazdınız' dedi.

Çok oturuyor insanın içine biliyorum. Kendi evine çıkma şansın yok mu, göz görmeyince gönül bu kadar kırılmıyor. Bu model düzelmiyor, evden ayrıl ve iyi bir uzmandan terapi al.

Çok teşekkürler uzaktan da olsa sarılmanızı hissettim
Çok geçmiş olsun iyi ki çok daha büyük hasarlar almamışsınız
1 sene var düğünüme evleneceğim ama insan içinde bunları da götürüyor bilirsiniz
Terapi gerçekten şart .

Çok geçmiş olsun ama anneler bazen garipleşiyor ama emin olun bişey olduğunda yine ilk anneler ah eder fakat sizde içinize atmayın anlatın durumunuzu bilsin ne hissettiğinizi yani .. anneler çok güçlüdür ya hani bizlerinde onlar güçlü olmamızı istiyorsalar sanırım

Ben bu yıl strese bağlı ürtikerden (bilinen adı kurdeşen) terapi alarak kurtulabildim, antidepresanları bırakınca kaşıntı geri geliyordu. Ve tek sebebi ailemdi. Mutlaka almalısınız, çok faydasını gördüm. Allah bu yılı şimşek hızında geçirtsin size. Eşinizi doğru seçmişsinizdir inşallah, bir ateşten bir ateşe düşmemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…