Ağzında boğazında genital herpes hsv2 çıkan var mı ? Lütfen yorum yazın çok kötüyüm.

Mutsuzz7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
161
53
Hayatım bitmiş gibi hissediyorum. Doktorlar da kalıcı bu diyor sürekli boğazımda yaralar var dilimde de çıkıyor diş etimde de. Ölmek için bekliyorum artık hiç iyi değilim. Benim gibi ağzına bulaşan kimse de yok hiçbir yerde. Öyle kötüyüm ki iç organlarımı da etkileyecek diye düşünüyorum çünkü ağzımdan aldım virüsü. 4 yıllık sevgilimden son yılda bulaştı. Çok kötüyüm geçmiyor her gün dua ediyorum doktor doktor geziyorum bu ömrüm boyunca sürecekmiş. Beyin sinir sistemine zarar verebilirmiş. Hpv de var ağzımda aynı zamanda ondan bi kurtuluş var belki o geçecek ama bu kalıcı. Hiç iyi değilim. Geleceğim de yok oldu biz evlenecektik vazgeçtim çünkü genitale de bulaşırsa inthar düşünmeye başladım dayanacak gücüm kalmadı ne önerirsiniz bildiğiniz dualar var mı etkili. Her gün yalvarıyorum Allah’a bi mucize istiyorum. Gündüzüm gecem kabus gibi. Uyanır uyanmaz bu var aklımda 1 yıldır çok kötüyüm ben nasıl evlenicem beni öpemeyecek bile kimse

Evet ben de aldattığını düşünüyorum ama doktorlara bile söylüyor ben başka ilişki yaşamadım diye. Ne yaparsa yapsın umrumda değil artık ben mahvoldum zaten

Hanimefendi aids olmamissiniz bir sakin olun Allah askina. Olun tedavinizi, bagisikliginizi guclu tutun. O sivilce benzeri yapilar nadir cikmaya baslayacak.

Kac yasindasiniz? Sehir degistirme imkaniniz varsa istanbuldaki egitim arastirma hastanelerinden randevu alin. Isinizden izin alin 2 hafta ayirin kendinize. Diger konunuzu okudum stres diyen doktorlar bi bakima hakli. Siz cok streslisiniz bu tetikliyor olabilir belki 2 tane cikip biticekti dusundukce delirmissiniz. Sakin olun

Hanimefendi aids olmamissiniz bir sakin olun Allah askina. Olun tedavinizi, bagisikliginizi guclu tutun. O sivilce benzeri yapilar nadir cikmaya baslayacak.
Maalesef 3 günde bir çıkıyor ve tedavisi yok. Normal ağız uçuğu olsa bi hafta kullanınca ilacı geçer gider belki 1 belki 2 yıla çıkar. Ama bu hsv2 ve 3 günde bir tekrar ediyor eskisi iyileşmeden yenisi çıkıyor. Tükürükle bile bulaşıyor evlilik hayalim bile kalmadı ölmek bundan iyi değil midir

Stres sebep oluyor doğru ama kola içtim geçen öyle bir arttı ki inanamadım. Bundan sonraki hayatım da bitti tükürükle bile bulaşıyormuş. Kim böyle biriyle evlenir ki. 3 günde bir tekrarlıyor biri iyileşmeden diğeri çıkıyor

Evlenemeyince olmemiz mi gerekiyor anlamadim? Destekleyici ya da baskilayici tedaviler de mi yok? Bagisiklik sisteminizi guclu tutarak cozeceksiniz bu isi.

Ama su dusunce yapisiyla o bagisiklik sistemi nasil guclenir hic bilemiyorum.

(Zaten virus oldugu icin yok edici bi tedavi illaki yoktur, onu sormamistim.)

Olmek bundan daha iyi degil midir mi? Hanimefendi derdinizi kucumsemiyorum fakat birkac hastane mi gezseniz acaba yogun bakimin onunde bikac hasta yakiniyla mi dertlesseniz he ne dersiniz? Neler var dunyada siz ucukluyosunuz diye olmekten bahsediyosunuz... iyi bir doktorun cozemeyecegi bir sorun degil

Bu genital herpesin ağza bulaşması ve sürekli tekrarlayacak. Bilmiyorum benim de hayallerim vardı mutlu bi yuva hayalim vardı

Bu genital herpesin ağza bulaşması ve sürekli tekrarlayacak. Bilmiyorum benim de hayallerim vardı mutlu bi yuva hayalim vardı
Bebisim niye olmasin olur yahu, psikolojin yerle bir su an istesen de duzelemezsin. Bol bol su ic beslenmene dikkat et bak biri ankara demis git oraya bi de oraya gorun. Evlendikten sonra da cikabilirdi karsina bu virusler kulucka donemi yasiyor biliyosun

Yahu 24 yasinda bu kadar karamsarlasmayi nasil becerdiniz siz.

Evlilik olmadan da mutlu olunabilir. 33 yasinda evlendim, ilk 33 yilimi tanimlayacak olursam sahaneydi. Hic de evlenmedim diye ölmuyordum, abartmayin Allah askina.

Bu kaygi duzeyiyle iyilesemezsiniz, sadece bu hastaliktan degil, Allah korusun daha ağırlarından hic kurtulamazsiniz.

Hem herpesiniz hem de kayginiz icin tedavi görmelisiniz.

Öyle mutsuzum ki bilmiyorum ne yapılır buradan başka kimseye de anlatamıyorum 1 yıl oldu artık tükendim 3 günde bir çıkmasından

İnternete bakıyoru beyin sinir sistemine zarar vermesinden korkuyorum. Hpv siğili de var ağzımda kanserden korkuyorum. Sapasağlam vücuduma yazık ettim öyle mutsuzum ki anlatamam buradan başka dertleşecek kimsem de yok. İlk insandı benim için çok cahildim. Psikiyatriye de gittim ilaç da verdi ama benim günlerim bana zehir oluyor tok ki çaresi çok dua ediyorum bağışıklığıma da dikkat ediyorum ama çok zor halim. Sapasağlamken şimdi kendime bunu yapmış olmamın pişmanlığı beni perişan ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…