Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bide seninki baya belli ya bence yanlış değil ben inanıyorum olduğuna

Bide seninki baya belli ya bence yanlış değil ben inanıyorum olduğuna
Ayy inşallah bakalım hayırlısı. Birde dün gece rüyamda erkek bebek doğurduğumu gördüm. O kadar gerçekçiydi ki uyanınca bi tuhaf olmuştum. Bakalım hayırlı bi habermiş ama kendimi kandırmak istemiyorum. Umutlanmakta istemiyorum.

Midem bulanmasa bende öyle olabilirdim valla ama eşimden tiksiniyodum resmen her koku midemi bulandırıyodu 1 hafta çektim o bulantıyı sonradan dank etti. Valla imkanın varsa yap test

Midem bulanmasa bende öyle olabilirdim valla ama eşimden tiksiniyodum resmen her koku midemi bulandırıyodu 1 hafta çektim o bulantıyı sonradan dank etti. Valla imkanın varsa yap test
Hahhaha babada herşey kokuyor ama ben iyi koku alıcıyım ondandır galiba sadece erken gebelik testi varmış almış o da olur mu ki ben yinede sabah yapsam daha doğru sonuç alırım inşallah çift çizgi görürüm

Kızlar size birşey danisacagim lütfen bilgisi olan yazabilir mi adetim temmuz 18de bitti bat'a 10 gün kaldı bugun test yaptım silik ikinci çizgi çıktı ama benim her gün düzenli olarak az az kanamam oluyor bazen kahverengi bazen açık kırmızı renkte böyle birşeye şahit olup, bilgisi olan varmı. Hamilelik değildir diye düşünüyorum ama ilk kez testim de silik çizgi çıktı

Eklentiler

• IMG_20220806_185310.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220806_111236.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 64
Canım merhaba erken yumurtlamış ve acaba yerleşme kanaması geçiriyo olabilir misin?

Bend
Bende gördüm çizgiyi hemenmi cıktı cnm

Sonucundan haberdar et muhakkak, takipteyim

Amin çok teşekkürler darısı herkesin başına
Kızlar benim teste de bakarmisiniz her yere attim buraya da atayım silik çizgi gördüm bugün icini actim emin olmak için görebildim.adetime 5 gün var

Eklentiler

• Screenshot_20220806-190959.png
    188,2 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20220806_182929.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…