Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benimde bat günü ovülasyon böyle çıktı gebelik testim yoktu bide sanki leke var
Bende bu testlerden kullanıyorum
Bu ay anladım doğru gösterdiklerini
Cünkü erken yumurtlama olmuştu bende ve doğruydu erken adet oldum
Bende erken gebelik test yap
Ama one step gec gösteriyormuş

Bende bu testlerden kullanıyorum
Bu ay anladım doğru gösterdiklerini
Cünkü erken yumurtlama olmuştu bende ve doğruydu erken adet oldum
Bende erken gebelik test yap
Ama one step gec gösteriyormuş
Evet bu testlerin hamilelik için olanından herkes şikayetçi. Ama bugünüm geçsin diye bekliyorum gelen leke belki adettir

Kızlar adet bitti biteli ilişki oluyor korunmasız bizim ancak kasıklarım ağrıyo reglime daha cok var 14 gün var yumurtlama günü uygulamada bugün gözüküyor yumurtlama ağrısımıdır yoksa erken döllenmede olmus olabilirmi acaba

Evet acaba kim ne belirti yaşıyo bende de bu belirtiler var mı diye kendimi yoklayıp duruyorum
Bende iki üç gündür adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı var. Dün gece çamaşırımda 1 damla olacak şekilde hafif kahve sarı gibi bi akıntı gördüm birde göğüs ucuyla etrafında elleyince hafif hassasiyet var. Adetime 7 gün var

Valla benimde en yakın arkadaşım denediği ilk ay kimyasal ikinci ay normal kaldı ve şuan doğuma gün sayıyo en azından bir probleminin olmamasına şükredebilirsin. Bende de pco var eşimde de sperm sayısı baya düşük çıktı. Gerci benim olmamasını bağladığım sebeplerim var senin sebebin de yok. Bu daha ağır olsa gerek

Yumurtlama ağrısıdır bence akıntın var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…