AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Ben doktora geldim,bekliyorum alt kaŕin ağrım beni çok rahatsız etti.Idrar yolu enfeksiyonundan şüpheleniyorum inşallah tahlil yapar kadın doğum doktoru
Aylarca çektim ve hala tekrarlıyor bende inş enfeksiyon değildir yapıyor ama ürolojiye göndermişti beni güzel haberlerle inş

Aylarca çektim ve hala tekrarlıyor bende inş enfeksiyon değildir yapıyor ama ürolojiye göndermişti beni güzel haberlerle inş
İdrar tahlili verdim bekliyorum bakalım ama doktor yumurtaların catlamasindan da kaynaklı olabilir ağrıların dedi.Kasik ağrılarımi kabul edip sevgiyle kucaklıyorum onları ama idrarimi yaparken oluşan agri beni korkuttu.

İnş bir şey çıkmaz için rahatlar :) bendende beyaz akıntı gelmiş geçen ay hiç gelmemişti yumurta yeni çatlamış olabilirmi acaba 4 gün oldu çatlatma iğnesi olalı

İnş bir şey çıkmaz için rahatlar :) bendende beyaz akıntı gelmiş geçen ay hiç gelmemişti yumurta yeni çatlamış olabilirmi acaba 4 gün oldu çatlatma iğnesi olalı
Cok şükür birsey cikmadibu ay olmazsa rahim filmi de çektir dedi,Evet çatlamış olabilir yumurtlama dönemini seffaf akıntı bitiminde de beyaz akıntı diyorlar

Cok şükür birsey cikmadibu ay olmazsa rahim filmi de çektir dedi,Evet çatlamış olabilir yumurtlama dönemini seffaf akıntı bitiminde de beyaz akıntı diyorlar
çook sevindim senin adına işte kendimizi dinlediğimiz için bu şekilde oluyor bi yönden iyi bi yönden kötü

Merhaba hanımlar :) 8 ağustos adet oldum 9 ağustosta klomene başladık ilk kez kullanıyorum pko var. 2 yıllık evliyim 1 yıldır da korunmuyorum eşimin değerleri iyi. Cmt hap bitti bugün yumurta kontrolüne gittim açıkcası iğne vurur diye düşünüyodum 13-12-8 mm yumurtalar oluşmuş doktorum 2 gün sonra tekrar gel dedi ama akıntım yumurtlama akıntısı gibi devam ediyor ve aşırı kasıklarım ağrıyor. Stres ve evhamdan kendimi yiyorum ya büyümezsler diye (

Canım ilk denememde benimde büyümedi tekrar gel dedi ben gidemedim öle geçti üzerinden kaç ay şimdi gittiğimde büyümüş sanırım birşey demedi ama çatlatma iğnesi vurdu ama hiç ümidim yok o kadar yani olmıcak zaten 2 ay daha denicez o moddayım sonra aşılama sonra tüp bebek dedi zaten

Merhaba herkese. Mesajların hepsini oludum biraz bilgi edinmek adına. Bugün bende klomen kullanmaya başladım. Adetimin üçüncü günü 19-20-21-22-23ü sabah akşam kullanıp 25 inde de kontrole çağırdı doktor. İlk deneyimim olacak. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar elde ederiz

Ona adetin hemen sonrası mı başlanıyor

14. Gün pazar sabahı erken gebelik testi yaptım 3. Dakikada silik çizgi çıktı pazartesi kan verdim 1.20 negatif
Ordan döner canım çarşamba 2 cuma 4 pazar 8 salı16 perşem 32 … sen bekle bu sıralamaya göre bir daha git olur mu

Ordan döner canım çarşamba 2 cuma 4 pazar 8 salı16 perşem 32 … sen bekle bu sıralamaya göre bir daha git olur mu
Salı günü adet oldum canım olmadı doktor bile şaşırdı adet bir garip geldi rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum

Hakkında hayırlısı olsun. Senin sürecin nasıl ilerledi canım
Benim ki karmaşık bir 6 ay oldu sonraki 6 ay korundum şimdi yeniden başlıyorum bazen daralıyor insan o sıra ara vermek şart kafadan çıkmalı bence şimdi benim rahim filmi çektiler temiz çıktı tüpler eşimede sperm test verdik bekliyoruz sonucu inşallah olur diyorum dur bakalım belki eylüle hamile oluruz belli olmaz bu işler

İnşallah canım Allah gönlüne göre versin

Merhaba ben ikinci kez klomen kullanıyorum 2. günümdeyim pazartesi kontrole gideceğim benim gibi bu ay çatlatma iğnesi olacak olan varmı ?
Mehaba hanımlar benimde sorum olucak 5. Ağustosta regli oldum doktora gittim klomen verdi günde 1 tane 5 gün boyunca kullan dedi. 7 ağustosta klomene başladım. 11 ağustosta hem klomen bitti hem reglim. 15 ağustosta doktora gittim çatlamışsın iğneye gerek kalmadı dedi. Ben zaten 12 14 ve 15 ağustosta çalışmalara başlamıştım. Ama sürekli bi kasık ağrısı çekiyordum 19 ağustosta çok ağrım oldu ve parça geldi apar topar doktora gittim kan verdim ilaçtandır bişey yok dedi. Fakat resmen regli oldum başına böyle bişey gelen var mı klomen kullanıp o ay 2. Kez regli olan ? Bu arada polikistik over var malesef.

Mehaba hanımlar benimde sorum olucak 5. Ağustosta regli oldum doktora gittim klomen verdi günde 1 tane 5 gün boyunca kullan dedi. 7 ağustosta klomene başladım. 11 ağustosta hem klomen bitti hem reglim. 15 ağustosta doktora gittim çatlamışsın iğneye gerek kalmadı dedi. Ben zaten 12 14 ve 15 ağustosta çalışmalara başlamıştım. Ama sürekli bi kasık ağrısı çekiyordum 19 ağustosta çok ağrım oldu ve parça geldi apar topar doktora gittim kan verdim ilaçtandır bişey yok dedi. Fakat resmen regli oldum başına böyle bişey gelen var mı klomen kullanıp o ay 2. Kez regli olan ? Bu arada polikistik over var malesef.

Bu şekilde bir şey duymadı okumadımda hiç ama bendede kan geldi 3 gün ilaçtandır dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…