Agustos 2017 Annelerinin Dua Topigi

ben bu akşam başlıyorum canım benim kızlarda sanırım yarın başlıycak hepinizden allah razı olsun şuan sela veriliyor rabbim ne sıkıntınız var ise alsın hepinizden inşallah.
Amin cnm cumlemizden razı olsun

evet canım benim ben bu akşam niyet edip başlıyorum yarın yazamam diye az önce yazı yazdım bu gruba hepinizden allah razı olsun gerçekten size nasıl dua ediceğimi bilemiyorum.
Tamam cnm... ne demek,, daha fazlasını yapabilsek keşke... ama benim içim senin adına çok rahat nedense.. sanki sadece biraz minyon bi bebek olucak ve sen de onu hemen toparlıcaksın gibi hissediyorum. Yani biz de doktor öyle dedi ama çok sağlıklı doğdu diye senin hikayeni umut hikayesi yapıcaz inşallah :)

ben bu akşam başlıyorum canım benim kızlarda sanırım yarın başlıycak hepinizden allah razı olsun şuan sela veriliyor rabbim ne sıkıntınız var ise alsın hepinizden inşallah.
Amin inşallah canım ben de yarın başlayayım o zaman. İnşallah şifa olur.

çevremdeki herkez bu şekilde söylüyor allahım inşallah bu şekilde olur rabbimden başka birşey istemiyorum sağlığı yerinde olsun başka hiçbişey istemiyorum dua edin bana lütfen ..ben yarın eğer giremezsem haber veremezsem burdan yazmış olayım ben akşam kesin başlıyorum allahın izniyle okuyabilen arkadaşlarda okursa çok sevinirim.

Tamam cnm,, sen merak etme,, zaten 100 'er 100'er yetmezse son iki üç gün hepsini okur kapatırız burada.

arch2401 canim S SUU arkadisimiz icin bende 300 salavat cektim listenize ekleyin .. ve devam ediyorum onlarinda sayisini veririm eklersiniz rabbim kabul eylesin insallah tez zamanda sifasini bulmasi dilegimizle ..

arch2401 canim S SUU arkadisimiz icin bende 300 salavat cektim listenize ekleyin .. ve devam ediyorum onlarinda sayisini veririm eklersiniz rabbim kabul eylesin insallah tez zamanda sifasini bulmasi dilegimizle ..
Canım Salavat değil Salat ı tefriciye bir diğer adı 4444 dua olan dilek hacet duasını okuyacağız. Sanırım yanlış anlaşılma oldu.

Canım Salavat değil Salat ı tefriciye bir diğer adı 4444 dua olan dilek hacet duasını okuyacağız. Sanırım yanlış anlaşılma oldu.
Yok canim tefriciye okuyorum ..
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.

kızlar hepinizden allah razı olsun bende başladım 444 tane tamamlıycam inşallah hepinizden rabbim razı olsun inşallah bu dualarla evladım şifa bulur rabbim ne sıkıntınız var ise alsın sizden inşallah içinde bulunduğum durumun tarifi yok nefes alamıyorum sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…