Ağrı kesici çok mu sakıncalı sizce?

cadikedi

Hayvanlı Sirklere GİTME!
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2011
2.158
326
Arkadaşlar selam. Yumurtlama günümde (14 haziran) yaşadığım ilişkiden sonra psikolojik midir nedir (hamile kalmaya çalışmıyorum yumurtlama günüm tesadüf denk geldi) hamilelik belirtileri yaşıyorum. Adetten bir hafta önce yaptığım erken gebelik silik çizgi olunca gittim kan verdim. <5 çıktı. 5 in altı yani negatif. Ama belirtiler son hız ve artarak devam ediyor. Yarın adet günüm. Dün kahverengi leke geldi. Bugun de sadece az kahverengi leke geldi. Yine erken gebelik testi yaptım yine silik. Aynı marka zaten genelde yanlış çıkarıyormuş. Normal gebelik testi yaptım gün içinde negatif. Adetimi bekleyip öyle kan testi yaptırayım dedim ama bel ağrısı, yan kasık ağrısı ve özellikle bacak ağrısından ölüyorum. Ağrı kesici içmek istiyorum ama gebelikte zararlıymış. Öyleysem diye içmeyeyim diyorum ama ağrım çok. Napsam bilemedim. Çok mu zararlı ağrı kesici?

Merhaba,
Ben minosetin gri kutusundan iciyorum dayanamayacak kadar agrim olursa. Sonucta her an gebe olabiliriz dikkat etmek gerek.
Bacak agrisi adet belirtisidir aslında gebelik belirtisi olarak hiç duymadım. Moralini bozmak istemem ama ben de 2 aydir denemedeyim tutup tutmadigini adetten 1 hafta once baslayan bacak agrisiyla anlıyorum ve bu ay bacaklarimin agrimamasini coook istiyorum
Rabbim isteyen herkese versin insallah

Yok moralim bozulmaz zaten henüz bebek istemiyorum. Ama bacak ağrısını da okumuştum belirti olarak. Olsun da ikisinden biri olsun artık. Acaba hangisi diye düşünmek sinir bozucu. :)

Bi de işin kötüsü benim bazı ağrı kesicilere alerjim oluyor, majezikten başka içemiyorum. İçsem nolurki ya? Hem madem adet belirtisiymiş içim o zaman :)

Bi de işin kötüsü benim bazı ağrı kesicilere alerjim oluyor, majezikten başka içemiyorum. İçsem nolurki ya? Hem madem adet belirtisiymiş içim o zaman :)

:) olsun sen gene de icme bisey varsa vicdan azabi ve korkuyla gecer 9 ay
bitki cayi ic sicak su torbasi koy yuruyus yap
hem yuruyus yapinca adet olcaksanda sökülür

Arkadaslat benim de ayni seklde inanilmaz kask bel agrm var özellikle tek tarafta. Auni zamnda bel agrm ara ara grp ckio.adetmn 28.gnu ama ben 32.gunde bir görüyorum. Bebek istiyoruz . Ama buagri beni korkuttu. Acaba olmsz bsi vsr yksa belirti mi blemedm

:) olsun sen gene de icme bisey varsa vicdan azabi ve korkuyla gecer 9 ay
bitki cayi ic sicak su torbasi koy yuruyus yap
hem yuruyus yapinca adet olcaksanda sökülür
Oh çok şükür adet oldum ben az önce. Üstümden yük kalktı vallaha dün parol içmiştim dayanamayıp. Çok isteyip her ay belirti yaşayıp bunu yaşayanların Allah yardımcısı olsun. Ben 3,5 yıllık evliliğim boyunca ilk kez bu kadar ısrarla hamile olduğumu düşünmüştüm. İlk kan testinde negatif olunca kendimi hazırladığımdan mıdır nedir azıcık üzülmüştüm sanki. Ama şimdi regli olunca çok sevindim. Üstümden yük kalktı vallaha. Demekki üzülmemin sebebi belirsizlikmiş. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.

Amin insallah. Gercekten zor istemeye basladiginda ayni zamanda kafayi yemeye basliyosun :) bak mesela bugun benim sag tarafim aciyo agriyo yumurta catlamadi kiste donustu heralde diye dusuyorum

Amin insallah. Gercekten zor istemeye basladiginda ayni zamanda kafayi yemeye basliyosun :) bak mesela bugun benim sag tarafim aciyo agriyo yumurta catlamadi kiste donustu heralde diye dusuyorum
Hayırlısı olsun. İnşallah hamilesindir :)

Canım bazen adetten 4 gün önce kanda öğreniliyor. Kan testi yaptır istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…