Gebeliğe Hazırlık Agnucaston kullananlar ve hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben de bu topiğin altına geliyorum 😂 az sonra alıp kullanmaya başlıcam. Bugun 20. Günüm ve 6 gündür ovu testi yapıyorum daha pik yok. Ben 3 ay kullanmayı düşünüyorum. Gebelik olursa bırakırım tabi. Hadi hayırlısı. Adetim düzenlensin şuan bana o da yeter

kızlar nasıl kullanılacağına dair net bir bilgi bulamıyorum 3 ay hiç bırakmadan mı devam edilecek yoksa yumurtlamadan sonra bırakıp adet olunca mı devam edilecek nasıl yapmam gerekli anlayamadım

Arkadaşlar bunu heryere yazıyorum. Hayıt tohumu etki etmesi için en az 3 ay kullanmanız gerekiyor. Adetli iken, normal zamanda vb zamanlarda başlayınca asla ara verilmemeli. Kısırlık tedavisinde en az 5-6 ay. Bıraktığınız an özellikle ilk 3 ay geri dönüş yaşarsınız içtiklerinizde boşa gider.
Merhaba Celin30, siz gebeliğinizi bu hap kullanımı sonrasında mı elde ettiniz? Ne kadar süreyle kullandınız?

Merhaba Celin30, siz gebeliğinizi bu hap kullanımı sonrasında mı elde ettiniz? Ne kadar süreyle kullandınız?
Ben bu ilacı 2 kere kullandım ilk kullanımımda adetlerimi düzene soktu ama imzalan bebek düşünmüyorduk. Bebek düşünmeye başladık olmayacak diye stres oldum düzenim bozuldu. Yeniden 4 ay kullandım ama adetlerimin düzeni geri gelmedi. En sonunda soğan kürü kullandım o şekilde gebe kaldım.

Ovulasyon testinde ikinci cizginin kopkoyu olmasi demek. Pik olduktan sonra 36 saat sonra yumurta catlar
Buarada agnucaston a başladım sanki sol kasıpıma ara ara sancı gryor ama iştahamı da açtı 1 hafta oldu sabah akşam alıyorm ıyı hissediyorum 1 ay dolsn Ovulasyon testi yapayım yumurtalık yetmezliği var benim doktor t awkldekı rahmi düzeltip yumurta büyütme iğneleri e başlayalım dedi ameliyat olsammı baya muaşşaktahım

Ben bu ilacı 2 kere kullandım ilk kullanımımda adetlerimi düzene soktu ama imzalan bebek düşünmüyorduk. Bebek düşünmeye başladık olmayacak diye stres oldum düzenim bozuldu. Yeniden 4 ay kullandım ama adetlerimin düzeni geri gelmedi. En sonunda soğan kürü kullandım o şekilde gebe kaldım.
Soğan kürü nasıl kullandınız? Kürün yanında başka takviye aldınız mı

Merhaba bu hapı ben de kullanmıştım 3 ay boyunca durmadan içtim adet günlerim pamuk gibi geçiyordu ne ağrı ne sızı harika bir ilaç. Gebelik oluşmadı o ayrı
Hiç gecikme yaşadınız mı bende ilk ay 5 gün erken oldum ikinci ayı içiyorum halen ve 6 gün geciktim gebelikte dusunmuyorum

X