Gebeliğe Hazırlık Agnucaston kullananlar ve hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

shemsim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
1.447
1.295
31
Merhaba kizlar ben bu ay agnucaston diye bi ilac buldum bu siteden kendi ulkemde de agnus isimli ilacmis ayni islevi goruyor qaliba adet duzensizliyi hormonlari duzenliyomis arastirmalarima gore sebebsiz inf olan cogu kisi bu hapla hamile kalmia fakat hala anlamadigim tum ay boyuncami kullanmam gerek yoksa yumurtlama oldugundan sonra birakmamMi?

Mrb canim bende forumlarda okuyup eczaneden aldim.regli oncesi basladim 3 4gün hayit otunu demleyerek ictim 10gundurde bu ilaci iciyorum. Cuma gunki kontrolde doktor 3 ay ara verelim ilac kullanma dedi.bende bu ilaci iciyorum diyince icebilirsin hem regliyi hemde yumurtlamayi düzenliyor dedi. madem böyle birsey var neden kendi vermedi o da bir muamma. Suan sadece folic asid ve hayit hapini iciyorum .bugun reglinin 7.günü tahmini yumurtlamaya kadar 22gün kullanmis olucam.hemen ise yararmi bilmiyorum ama 3 ay kullanicam.

Merhaba kizlar ben bu ay agnucaston diye bi ilac buldum bu siteden kendi ulkemde de agnus isimli ilacmis ayni islevi goruyor qaliba adet duzensizliyi hormonlari duzenliyomis arastirmalarima gore sebebsiz inf olan cogu kisi bu hapla hamile kalmia fakat hala anlamadigim tum ay boyuncami kullanmam gerek yoksa yumurtlama oldugundan sonra birakmamMi?

Canim ben reglinin 17.gününe kadar kullanip ara vericem.gebelik olunca burakin diye okudum bazi yerlerde. sonra regliye yakin test yapip gebelik olmadiysa yine baslicam icmeye.

Canim ben reglinin 17.gününe kadar kullanip ara vericem.gebelik olunca burakin diye okudum bazi yerlerde. sonra regliye yakin test yapip gebelik olmadiysa yine baslicam icmeye.
Benimde doktorum hicbirsey soylemedi zaten genellikle doktorlara olan inancimi itirdim, bende o zaman adetin 17,18 gunune kadar icib durucam bakalim nolucak insallah hayirli haberler veririz surda bende adetin 4 gunu :)

Benimde doktorum hicbirsey soylemedi zaten genellikle doktorlara olan inancimi itirdim, bende o zaman adetin 17,18 gunune kadar icib durucam bakalim nolucak insallah hayirli haberler veririz surda bende adetin 4 gunu :)

Aynen canim.ben regliden yaklasik 7gün önce basladim.reglinin 17.günü 24gün kullanmis olucam.insallah işe yarar.

Merhaba bu hapı ben de kullanmıştım 3 ay boyunca durmadan içtim adet günlerim pamuk gibi geçiyordu ne ağrı ne sızı harika bir ilaç. Gebelik oluşmadı o ayrı

Merhaba bu hapı ben de kullanmıştım 3 ay boyunca durmadan içtim adet günlerim pamuk gibi geçiyordu ne ağrı ne sızı harika bir ilaç. Gebelik oluşmadı o ayrı

Bende doktorlar sitesine baktim hicbir doktor gebeligi kolaylastiriyor dememiş.ama forumlarda cok kisi hamile kalmis. Bir umut herseyi deniyoruz. Zaten benim ilk amacim regliyi düzenlemek.cok agrili oluyor ve söktürücü ilacsiz gelmiyor.

Bende doktorlar sitesine baktim hicbir doktor gebeligi kolaylastiriyor dememiş.ama forumlarda cok kisi hamile kalmis. Bir umut herseyi deniyoruz. Zaten benim ilk amacim regliyi düzenlemek.cok agrili oluyor ve söktürücü ilacsiz gelmiyor.
Benim prolaktinim biraz yüksekti ondan vermişti çok adet sancısı çekerdim hiç çekmedim o yüzden çok sevdim bu ilacı zaten tamamen bitkisel bişey internetten araştırdım onlar agnus dediği şey bizim hayıt tohumu galiba öyle bişeyler okumuştum şimdi hayıt aldım onu kullancam adet olursam.

Bende adetlwr duzenli fakat kanamali agrili geciyor dugunden sonra oncesinde hicbisey hissetmezdim herkes bana sok okurdu adet olucagimi leke geldiginde anlardjm simdi uc gun oncedi bes gun kendisi derken hayatim mahv oluyo bide calisan kadin olunca herseyi ona uygun planliyosun hafta sonuna denk gelsede gunumu lavaboda rahat gecirsem diye :) bende adetin ilk gunu kullandim ilk gun feci agri vardi gitdijce azaldi ne kanama oldu nede gunler suren lekeleme shan besinci gunundeyim ve qaliba bitdi :)

Arkadaşlar bunu heryere yazıyorum. Hayıt tohumu etki etmesi için en az 3 ay kullanmanız gerekiyor. Adetli iken, normal zamanda vb zamanlarda başlayınca asla ara verilmemeli. Kısırlık tedavisinde en az 5-6 ay. Bıraktığınız an özellikle ilk 3 ay geri dönüş yaşarsınız içtiklerinizde boşa gider.

Benim prolaktinim biraz yüksekti ondan vermişti çok adet sancısı çekerdim hiç çekmedim o yüzden çok sevdim bu ilacı zaten tamamen bitkisel bişey internetten araştırdım onlar agnus dediği şey bizim hayıt tohumu galiba öyle bişeyler okumuştum şimdi hayıt aldım onu kullancam adet olursam.

Insallah hepimize sifa olur en azindan 3ay kullanmayi düsünuyorum.

Arkadaşlar bunu heryere yazıyorum. Hayıt tohumu etki etmesi için en az 3 ay kullanmanız gerekiyor. Adetli iken, normal zamanda vb zamanlarda başlayınca asla ara verilmemeli. Kısırlık tedavisinde en az 5-6 ay. Bıraktığınız an özellikle ilk 3 ay geri dönüş yaşarsınız içtiklerinizde boşa gider.
Yani adet donemi dahi hamile kaldigimiza emin olanadek kullanmamizmi gerek

Yani adet donemi dahi hamile kaldigimiza emin olanadek kullanmamizmi gerek

Canim regli döneminde kullaniliyor doktorlar gebelik ve emzirme döneminde kullanmayin diyorlar. Ben 3 kimyasal gecirdim bu ilacta hormonal dengeyi sagladigi icin belki gebelik hormonuna bir etkisi olupta tutunmayi engeller diye reglinin 17.18.günunde birakmayi düsunüyorum. Sen eniyisi doktoruna sor. Kulaktan milletin dedigiyle haraket etme.

Insallah hepimize sifa olur en azindan 3ay kullanmayi düsünuyorum.
Ben artik hicbi doktora guvenemiyorum nedense, 17 gun icib durdurucam bakalim insallah ise yararda burda hamileyom diye paylasirim tabi bu ay dhea ve denore diye vitaminlerde icicem

Canim ben simdi doktorumla görüstüm amh 2.43 cikmis iyi dedi. Hayit hapini sordum tekrardan ben pek önermiyorum ama kullanim acisindan yumurtlama zamaninda birakilacak diye bir şart yok hamileligi ogrenene kadar kullanilabilir sonucta bitkiseldedi. Gecen gittigimde iyi bir ilaç kullan demisti arafta kaldim. Ama en azindan 2 ay kullanmayi düsünüyorum.

Mrb canim
Ben artik hicbi doktora guvenemiyorum nedense, 17 gun icib durdurucam bakalim insallah ise yararda burda hamileyom diye paylasirim tabi bu ay dhea ve denore diye vitaminlerde icicem

Mrb canim ne yaptin hayit hapini kullaniyormusun. varmi gelisme.Benim reglinin 18.günü 22gündür iciyorum. Bugün regliye kadar ara vericem. Normalde yumurtlama zamanini hic anlamazdim ama bugün regli agrisi gibi agrim oldu ve sol kasigim dolgunlasti.ovulasyon testi yapiyorum .henuz pik olmadi ama koyulasti. Insallah işe yaramiştir. 20190323_131032.jpg

Ben kullandım genelde aralıksız üç ay kullanılıyor eğer etkili olmazsa altı yedi ay aralıksız kullanılıyor ama ben adetle başlayıp yumurtam catladiktan 1-2 gün sonra bıraktım eğer gebelik varsa bebeğe zarar vermesin diye ve hamileymisim şükür şuan 10+ 3 haftalık. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu ilac mucizevi birsey ilk defa yumurtladigimi bu ay hissettim ve ilk defa ovulasyon testim pik oldu..insallah devami gelir. burayada yaziyorum cunku belki doktoruna danisarak kullanmak isteyen olur hayit hapi veya otunu 20190324_164326.jpg

Bu ilac mucizevi birsey ilk defa yumurtladigimi bu ay hissettim ve ilk defa ovulasyon testim pik oldu..insallah devami gelir. burayada yaziyorum cunku belki doktoruna danisarak kullanmak isteyen olur hayit hapi veya otunuEki Görüntüle 2249926
Ah canim hayirlisi olsun insallah bende genelde yumurtlama oluyordu ama bu ay hic takip etmedim

X