ağlamaktan mahvoldum bi bakın nolurr

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
842
6
40
arkadaşlar ben 32 haftalık hamileyim ve bundan 15-20 gün önce tuvalette vajinamda 2 tane çok küçük siğil çıktığını farkettim ama önemsememiştim daha sonra bunların yavaş yavaş büyüdüğünü farkettim netten araştırıp baktığımda bu siğillere hpv virüsünün neden olduğunu okudum ve mahvoldum tabi ağlamaktan okuduğum yazılarda kanserden bahsediliyodu ve ben hamileyim yaaaaa bebeğime bişey olmasından korkuyorum araya araya 6 senede zor buldum yavrumu zaten yarın dr uma gidicem ama burayada yazıp böyle bişey başına gelen varsa onların desteğini almak istedim yoksa evde kafayı yicem
netten bakıyorum fotoğraflarına filan daha çok korktum benimki onlar gibi değil tabii(((((

canım geçmiş olsun .benim bir bilgim yok ama geçmiş olsun demek istedim.canını sıkma umarım düşündüğün gibi değil basit bir şeydir.allah yardımcın olsun.bebişinle sana bir ömür sağlık dilerim.

canım Allah şifa versin ama üzülme hemen Allahın izniyle kötü bişii diildir,doktorundan geldiğinde yazarsan sevinirim.

CADIARZUcanım bu konuda hiç bir bilgim yok ama seninkiler belki de mantardır, belki sivilcedir yada siğil olsa bile illa ki de hpv den dolayı olacak değil ya !!!
hamile olduğun için kafana fazla takıyo olabilirsin canım eminim kuru bir vesveseden öteye geçmez içini rahat tut bi yarını beklemeye ne gerek var bence doktorunu şimdi ara anlat durumu bi danış bakalım ne dicek biliyosun bu kadar üzülmen bebeğine de zarar verir boş yere onu da üzmemiş olursun hadi canım haber sonra emi takip edicem buradan

drye gıt hemn böle seylerın şakası bıle korkamaya sebep ne beklıyosun git dr ye...
hayırlı haberlerını ver beklıyorum

mantar olduğunu sanmıyorum cnm ya kaşıntım filan yok sivilcede değil et beni gibi bişey çok küçükler ama büyüyolar netten araştırdığımda çok korkkutucu şeyler okudum ama kadınlar kulübünde araştırıp baktım biraz içim rahatladı ay ben üzüldükçe yavrumda kıpır kıpır oluyo bu sefer onu üzdüyorum diye daha çok üzülüyorum yarın olsada muayene olsam

cnm bencede telaşlanma zaten netten bi baş dönmesine bile baksan tümör çıkıyo korkma bebeğini üzme bişey değildir eminim

canım dr.a göster eğer gerçekten siğilse noırmal doğum olmaz bebeğine de geçer Allah korusun
tedavisi loay cnm endişe etme
ama inş siğil değildir

ay canım benim ya güzelm korkma nolur endişelerini anlıyorum insallah saglıklısındır saglıklı haberinide alırsın insallah üzülüp ağlayıp bebecine zarar verme kendine dikkat et moral cok önemli biliyosun 6 yıl aradan sonra geldi hı bebeğin canım benimya hayırlı olsun beben de şimdi sitres yapma kesinlikle yarın ola hayrola senin hayırlı haberini bekliyoruz canım allah yanında olsun öptüm bitanem

ay canlarım benim yaaa alah hepinizden razı olsun buraya yazınca moralimin düzeleceğini biliyodum öyle moral veriyosunuzki insana sağolun inşallah kötü bişey değildir sonucu sizinle paylaşıcam tabii yazmazmıyım hiç:)

canım benim ağlama Allah dermansız dert vermesin. bebeğine bişey olmaz üzülme eğer dediğin gibi siğilse bebeğin sezeryanla olur tek farkı o olur. sen yine de doktoruna görünmeden karaları bağlama.

canım benim ağlama Allah dermansız dert vermesin. bebeğine bişey olmaz üzülme eğer dediğin gibi siğilse bebeğin sezeryanla olur tek farkı o olur. sen yine de doktoruna görünmeden karaları bağlama.

saol cnm sanırım kafamda çok büyüttüm akşam uyku uyuyamadım şimdide moralim düzelsin diye bebeğimin hastane çantasını hazırlayım dedim ama ne konulur bilmem kifisfisfis

siğil olduğuna eminmisin bunu dinleyip bidaha düşün canım seninki et beni olabilirmi

Genital siğil nedir? - UZMAN TV

çok teşekkür ederim cnm benimki izlediklerim gibi karnıbahar görünümünde değil tabi 2 tane ve toplu iğne başı kadar yarın dr a gittiğimde öğrenicem ne olduğunu inşallah hpv virüsünden kaynaklanan bi siğil değildir çok korkuyorum rahim ağzı kanserine yakalanma riski daha fazlaymış eğer öyleyse(((((((((((

HPV'nin 100 küsur tane versiyonu var, bunların sadece 6 tanesi rahim ağzı kanserine yol açıyor. Geri kalanı uçuk, siğil vb. yapıyor. Dahası, en kötüsü bile olsa rahim ağzı kanseri erken evrede %100 tedavi edilebilen bir kanser, o yüzden canını sıkma. Eğer siğil ise belki arkadaşların dediği gibi normal doğumdan sezaryene dönüebilir. ınşallah iyi haberler alırsın, çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim cnm saolasın.

canım çok geçmiş olsun
bence değildir hamilelilkte çok akıntı oluyo ondan kaynaklanan bişeydir.
sakın aklına öle tümör flan getirme bak görürsün bişe çıkmıcakk
üzme hem kendini yazık değilmi yavruna sen ağladıkça oda üzülüyo annesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…