ağladıkça mı emzırıyorsunuz?

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
379
1
45
bebegımın az emdıgını dusunerek neredeyse saat bası emzırmeye calısıyorum.fakat bebegım her defasında 5 dakıka emıp bırakıyor o da mucadeleyle.artık ben de kendı halıne bıraktım ve agladıca emzırmeye karar verdım.yanı daha bugun bu kararımı uyguladım.aksama kadar 5 kez falan emdı.merak edıyorum kızlar sız ne zaman emzırıyorsunuz.5 kez az mı sızce?sımdıye kadar her ay bır kılo aldı yanı kılo alması normal.ve gece cok emıyor acaba gece cok emdıgı ıcın gunduz az mı emıyor.?bebegım 3 ay bır haftalık.bu ayda acaba gunde kac ml sut ıcmesı normaldır?bu konularda bılgı ve deneyımlerınıze ıhtıyacım var.bebegınıze ve sıze sağlıklı gunler dılıyorum.....

ah bi bilsem ne kadar iciyor yariyor mu mahsuz mu yapiyor, memeyi veriyorum iki dk alip cekip birakiyor sonra gene aliyor geceleri de sanki hic mememden cikmiyor habire yapisik ustune:1closedeyes:
cok yorgunum bitkinim vallaha, ne yapcagimi sasirdim Allah' dan benim oglan oyle degildi
bu kiz beni yedi bitirdi :roflol:
ne cadolozmus benden beter yaws meme sapigi diyorum ona nere gitsem mememe sariliyor agziyla

valla ben gün boyu emzirsem banamısın demez ..memede uyumayıda çok seviyor
gecede en fazla 3 defa kalkıyoruz hepsindede maaş. emiyor valla
ben her ağladığında veriyorum zaten kucagıma yatırır gibi alsam hemen memeye
gidiyo agzı :) en fazla taş çatlasın 1 saat emmeden duruyo uyanıkken oda en fazla
kilo alımıda normal

valla kanaycım ben genelde 3 saate bır emzırıyorum dıyebılırım kendı halıne bıraktım eger zorlarsam benı ısırıyo

zaten memeyı bırakma cabası ıcınde bıberona alıstı ııce

saatte bir istiyor ama giderek daha kısa süreli emiyor sanki 5-10 dakika , bir emip bir bırakıyor .. sanki bütün sancıları emmeye başlayınca ortaya çıkıyor.. ıkınıp sıkınıyor ağlıyor gaz sancıları bitmedi gitti... çok komik ama acıkınca ağzında tükürüğüyle baloncuklar yapıyo zilli..:)))

benimkide belli olmuyor ama 2 saati geçmiyor..
bazen saat başı bile oluyor..

hımmmmmmmm demek tukuruk cıkarmaları ondan ama benım kı memeye yatırdıgım zaman bas bas bagırıyo ne yapsam kı bu sabah delı gıbı ağladı ne yapasam kı kızlar sadece gece bıberon verıyorum onuda mı vermesem ama bu seferde uyutmuyor benı delırecegım valla

ben versemde almıyor memeyi kendi aç oldugunda alıyor 2 -3 saat ara ile alıyor gece ise 4 saati buluyor kilo alımı iyi maşallah işede başladım eve sütümü bırakıyom

keşke gozlerı acıkken emzırebılsem yavrumu ımkanı yok sadece uyurken ve yorgun oldugunda alıyo sasırdım kaldım valla

benim kiz habire istiyor bu aralar da amma nazlandi he, meme bi alio cup birakiyor bi aliyor bi cup birakiyor, hele geceleri artik dayanilmaz oldu cok uykusuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…