Agir Agir Sancilarim Basladi Erken Doguracam Sanirim.

kızlar ben 34 haftayı bıtırıyorum daha hıc nst ye gırmedım hangı haftadan sonra gırılıyor?benımde son gunlerde karnımda belımde sancılar olusuyor bıde sureklı cısım var adım atsam ıdrarımı tutamayacakmısım gıbı oluyorum bazen.5 dakkada bı tuwaletteyım.

kızlar ben 34 haftayı bıtırıyorum daha hıc nst ye gırmedım hangı haftadan sonra gırılıyor?benımde son gunlerde karnımda belımde sancılar olusuyor bıde sureklı cısım var adım atsam ıdrarımı tutamayacakmısım gıbı oluyorum bazen.5 dakkada bı tuwaletteyım.

CANIM BUGÜN DOKTORA GİTTİM ŞUAN 29+3 HAFTALIĞIM TAM 2 HAFTA SONRAYA RANDEVU VERDİ 31+3 DE İLKKEZ NSTYE GİRİCEM.BENCE BU HAFTAYA KADAR SENİNDE GİRMİŞ OLMAN GEREKİRDİ AMA DOKTORUN DAHA İYİ BİLİR TABİ.BEBİŞİN AŞAĞI İNMESİNDEN DOLAYI İDRARIN AZDA OLSA BASKI YAPIYOR BU NORMAL BİRDURUM.

canım hayırlısı olsun sağlıkla gelsinde hayırlısıyla bebeğin.bide bişey sorcam daha öncede sormuştum ama sen görmemiştin.amasyada hangi dr a gidiyosun merak ettim.bizden başka amasyalı yokta burda.memnunmusun dr undan diye sorcaktım.gerçi burda muaynanesi olan tüm dr lar devletteki dr lar ama....

cnm ben sana cvp yazmıştım benım dr ali akkoyunlu ya senınkı kım

sibel nasılsın canım....

CNM 3 GUNDUR SANCILARIM ÇOGALDI BUGUN DRUM CAGIRDI TEKRAR NST YE GIRDIM BIDE ALTTAN MUAYENE OLMAMI ISTEDI İLKİNDE KAÇTIM AMA IKINCISINDE O DOGUMHANEYE GIRIP MUAYENEMI OLDUM.FELAKET BISEYDI EBEYLE AZ DAHA BIRBIRIMIZE GIRIYORDUK VALLA.2 CM AÇILMIŞ KAFASI ASAGIYA INMIŞ.İLAÇ VERDI DR ERKEN DOGUMU ÖNLEMEK İÇİN

Off ya sizi takip ederken ben heyecanlanıyorum valla, inşallah herşey istediğiniz gibi olur, Allah hem bebeklerimizi hem bizi korusun.

canım hayırlısı olsun korkma bişeden rabbım herseyı bılır kılosunuda takma benım oğlumda az kıloda doğdu erken doğumd aolmadı ama suan oyle hızlı kılo alıyokı herseyın hayırlısı olsun senın için:1hug:

canım öncelikle geçmiş olsun kendine dikkat etmelisin fazla stres yapma herşey olacağına varır dualarını esirgeme rabbimden vardır onun bir bildiği umarım sancıların azalır 36. haftayı bekler bebişin inş

X