Ağdadan sonra sivilcelenme

mickeymouse1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
601
-43
Merhaba herkese. Sırt bölgemde ve yüzümde tüy problemim var. Ağda yapmak zorundayım ama sırtımı kuaförde aldırdığımda sırtımın özellikle üst kısımlarında ciddi sivilcelenme oldu küçük küçük kırmızı bir sürü sivilce çıktı ve o sivilceler 4-5 ay geçmedi. Yüzümü de bazen evde kendim alıyorum bazen kuaförde bitkisel ağda ile aldırıyorum hangisi daha doğru olur bilmiyorum ama yüzümde de sivilce çıkıyor yani. Ne yapmalıyım sivilcelenme olmaması için ağdadan önce pudra sürmek iyi gelir mi? Ağdadan sonra sürmem gereken bir krem olur mu? Su falan kullanmayın diyorlar genelde.Yardımcı olur musunuz lütfen

Ayy bi bilsem. Sinir oluyorum bende. Yuzum cok hassas. Ama en son gittigimde yuzumdeki tuyleri yakti kuafor. Boyle boyle azalir ins. Zaten sert degil, tuysu acik renk tuylerim. Ama rahatsiz ediyor makyaj fln yapinca. Bence sen de dene yakma olayini dedi. Ben bir kez yaptirdim simdilik. Devam ettikce yazarim gene sonuclari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…