Ağda makinası kullananlar

kbrmzn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2012
142
25
kız lar ben bugün epilla sir ağda makinası 5 kartuşu 100 metre bezi bir de 1000 ml yağı aldım( daha doğrusu evkurda ki satıcı alttan girdi üstten çıktı annemle beni kandırdı) ama ilk kez kullandım. hersey güzel hos ama bu agda sonra yapış yapış oluyo o nasıl çıkacak bide bu makinayı kulanan var mı.....

kesinlikle güzel bi şey kuaföre para bayılmadan hallediyorum en azından :) yağı iyice sürüp sonrasında peçeteyle yediriyorum 2 3 saat bekledikten sonra iyice kesele hiç bi şey kalmıyor :)

bnde kullanıyorum ve çok memnunum..canım o kadar kıymetli ki keşke tüylerimi hep kendim alsaymışım dedim..sanki kuaför alınca daha çok acıyordu..ben yavaş yavaş alıyorum..saatler sürüyor ama olsun

bende yapışma çok az oluyor..kazanında pudralı sir kullanıyorum.eritiyorum ve sürdüğüm yerlere çok ince sürmüyorum..ince sürünce parçalar çok kalıyor..evde sir yağı olmasına rağmen kullanma gereksinimi hiç duymadım

bir de kartuşluyu ben sevmedim.kullanamadım..yanındaki kazanı daha iyi oluyor benm için.eritiyorum sürüyorum...haa o kartuş dedğiniz gibi sir kalıntıları bırakıyordur onu bilemem ...

kesinlikle kendin alınca daha az acıyor:):) ben ilk aldığımda tüylerim çıksın diye gün sayıyordum çok zevkli bence

Ağdadan sonra cildini, aldığın yağ ile temizleyeceksin.

Sir ağdaysa kalıntıları yağsız çıkmaz.

dün yüzümü aldım ve hafif kararma oldu yüzümü tahriş ettim ya ne yapcam bilmiyorum üstüne bide uçuk çıkardım o stres le

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…