Ağda lekesi

Pestososlumakarnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.448
1.309
Kızlar bikini bölgesinin dış kısmı yani iç bacağımın orası ağda lekesi oldu 🤦🏻‍♀️ ağdadan 3 gün sonra tatile çıktım güneşe çıktığımdan mı oldu bilmiyorum. İlk gün kızarmıştı umursamadım sonra bi baktım kararmış.
Fotoyu kırpıp kesip atıyorum.
Resmen spatulanın izine kadar leke olmuş her ne kadar görünmese de moralim bozuldu. Nasıl geçer geçer mi ki?
Bu lekeye ne çözüm olur üzerinden çok zaman geçmeden çözüm varsa yada alınacak bir krem filan hemen yapayım. Allah rızası için bilen yazsın 🙏 teşekkürler

Eklentiler

• IMG_1315.jpeg
    IMG_1315.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 268
Benim de bu tarz bir lekem olmuştu; ama ağdadan değildi. Şortun sert kısmının sürtünmesiyle oluşan tahrişten dolayıydı, ben tamamen kendim risk alarak exp*gm*nt olarak bilinen soyucu kremden kullandım. Zamanla kese yaptım ve saf kantaron yağı da kullanarak normale döndürdüm.

Benim de bu tarz bir lekem olmuştu; ama ağdadan değildi. Şortun sert kısmının sürtünmesiyle oluşan tahrişten dolayıydı, ben tamamen kendim risk alarak exp*gm*nt olarak bilinen soyucu kremden kullandım. Zamanla kese yaptım ve saf kantaron yağı da kullanarak normale döndürdüm.

Kantaron hiç aklıma gelmemişti. Evde var kullanayım çok teşekkür ederim

sen bol bol kremlen tabii ama agda lekesi geciyor genelde.
ben 15 sene once salak ev arkadasimin gazina geldim yüzümü agdayla aldirdim. yüzümde bir parmak kalinliginda agda yanigi oldu. cook kötüydü. bir sure karardi cirkin cirkin sonra neyse ki gecti.

X