afyon başaranlar termal otel

fatma.ag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
50
0
Biz 05.07.2010 ve09.07.2010 tarihleri arasında balayı için Afyon Gazlıgöl'e gitmek istiyoruz.Kapalı olduğum için rahat edebileceğim bir yer olsun istiyoruz.Bize nereyi önerebilirsiniz...Bir arkadaşım Başaranlar termal die bir yeri önerdi,orası hakkında bilginiz var mı?Nasıl bir yer?

Son düzenleme:
Merhaba fatma.ag,

Başaranlar Termal Otel Afyon'un özellikleri

Afyon un kuzeyinde yer alan Gazlıgöl Kaplıcası, Afyona 20 km, Eskişehir 175 km mesafededir.

Genel Özellikler

Tesiste'de futbol sahası, çocuk parkı, lobi, restaurant, oyun salonları, yürüyüş parkı, hayvanat bahçesi, market, kamelya ve masaj salonu bulunmaktadır.Hamam sauna spa mevcut.

Oda Özellikleri

Apart Daireler ve Suit Apart Daireler Şeklinde Hizmet Vermektedir. Her Dairede Doğal Termal Havuz bulunmaktadır. Standart Apartlar 110 m2, termal havuz , Klasik Türk Banyosu, Barbekülü Balkon, 2 Yatak odasidir.
Suit Apartlar 50 m2 , yatak odası, salon, telefon, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Salonda wireless, TV, Mutfak eşyalarınız ve sizin ailenizle birlikte tüm ihtiyaçlarınızı gidermek üzere düzenlenmiştir

Yeme - İçme

Oda Kahvaltı, Kahvaltı(07.00-10.00)

Gazligöl'de Başaranlar Termal Otel Afyon haricinde tesisimiz bulunmamaktadır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

ya varya bız afyon omer termale gıttık yıldonumuz ıcın ocakta superdı cok guzel odaları var tavsıyem 224 nolu oda afyon cok ucuz du

biz gecen sene eşımle gıttık basaranlara.memnun kalmadık bi kere banyo kısmı temız degıldı mermerler sararmıs falan oyleydı yani.bıde etrafta hıcbıse yok bız villa tipi evde kaldık.ama yakınında aydın termal yapılıyodu.orasının netteki fotoları daha güzeldi oraya gitmeyi düşünüyoruz bide orayı deneyecez tavsiyem başaranlara gitmeyin.

Başaranlar Termalden vazgeçtik.Ömer Termal hakkında bilgi verir misiniz?Orası nasıl bir yer...

oranın adını duydum güzel diolar ama gitmediğim için bilemedim

Merhaba fatma.ag,

Ömer Thermal Tatil Köyü misafirlerimizin gittiklerinde olumlu düşüncelerle döndükleri bir tesistir. Memnuniyetiniz üst seviyelerde olacağını düşünüyoruz. ınternet sitemizde de görebileceğiniz tesis özelliklerini de aşağıda sizinle paylaşıyorum.
www.turon9.com'dan diğer afyon Termal tesislerimizi ve özelliklerinide inceleyebilirsiniz.

Ömer Thermal Tatil Köyü

Genel Özellikler: Yarı olimpik kaydıraklı yüzme havuzu, Çocuk havuzları, Fitness Center, Bilardo, Langırt ve masa tenisi, Oyun salonu(Tavla, Okey), Sinema, Çocuk parkı, Çocuk oyun odası, Yürüyüş ve koşu alanları, lobby bar, bahçe bar/ ocakbaşı ,termal havuzlar, türk hamamı, sauna, masaj, aromaterapi, spa & termal, kür merkezi.

Ücretsiz Aktiviteler: Yarı olimpik kaydıraklı yüzme havuzu, Türk hamamı, Sauna, Fitness salonu, Kablosuz internet, otopark.

Ücretli Aktiviteler: Masaj, Çamur banyosu, Yüz maskeleri, Kese, Sabun, Spa fizik tedavi, Doktor, Bilardo, Masa tenisi, Langırt, Minibar, Snack/Aparatif bar, Yemeklerde kapalı su ve tüm içecekler, Spa fizik tedavi ünitesi.

Oda Özellikleri: Otel Odaları: 31 standart oda, 4 bağlantılı aile odası, 1 yatak odası, uydu yayınlı Televizyon, Kablosuz internet bağlantısı, Split klima, Telefon, Mini buzdolabı, WC, Duş, Jakuzi Küvetli banyo, Saç kurutma makinesi, Villalar: 15 adet üç odalı, 14adet iki odalı, 14 adet tek odalı, 11 apart villa olmak üzere 4 tip villa mevcuttur. Büyük villa: Salon, Yatak odası, Çocuk odas, 90 m2, Tv, buzdolabı, mutfak, telefon, klima, Saç kurutma makinesi, termal havuz, A/B tipi villa: Salon, Yatak odası, 45 m2, Televizyon, Buzdolabı, Telefon, Split klima, Saç kurutma makinesi, termal havuz, jakuzi, Apart Odalar: 1 yatak odası, Televizyon, Mini buzdolabı, Telefon, WC, Termal havuz

Yeme - ıçme: Yarım pansiyon. Sabah Kahvaltısı, Akşam Yemeği, lobby bar, bahçe bar/ ocakbaşı.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
slm arkadaşlar

bu sene kurban bayramını başaranlar termal otelde geçirdim. suyu dışında hiç güzel bi yer değil. yemekleri güzel değil en başta. mutfak var güya odalarda ancak yemek pişirmek mümkün değil. çaydanlığın içi kireç dolu tencere tencere değil. gerçi biz yemek yapmayı düşünmemiştik ama düşünenler için söylüyorum. bütün gün oda da oturuyorsun. internet var dediler oda da ancak çekmiyor bile. dinlenmek için gittik ama pek beğenmedik. daha çok afyonu kütahyayı gezdik.çok sıkıcı bir yer tavsiye etmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…