Affnza snarak soruyorum

galisra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
169
6
Evet özel bir soru soracağım arkadaşlar çevremdeki insanlara böyle bir soru soramadığım için sizlere danışayım dedim..Eşimle korunmayı bıraktık ve içime boşalmaya başladı ama her tuvaletten sonra veya akıntı geldiğinde spremler dışarı akıyor sizce bu normal midir?Sizlerde de böyle mi oluyor?Şimdiden teşekkürlerŞeniz

Bence bu çok normal.Bizde korunmuyoruz.Benimde eşimin spermleri ilişki sonrası dışarı akıyor. Tuvalete gittiğimde de sperm geliyo biraz.

evet gayet normal ama bebek düşünüyorsanız hemen tuvalete gitmeni önermem biraz kalkmadan yatmanı öneririm :içelim:

Çok sağolun allah razı olsun acaba ben de mi bir sorun var diye düşünmüştüm içim rahatladı şimdi..

bebek düşündüğün için mi soruyorsun niye çıkıyor dışarı diye?

eğer bebek düşünüyorsanız yarım saat yada 1 saat yatman gerekli.içindekiler dışarı akmadan haberin olsun.

Evet canım o yüzden soruyorum..

hım pardon yanlış anladım ben ozaman :1rolleyes:
beline yastık koyuyormuşsun hemen kalkmaman gerekiyormuş vs vs
ama ayağa kalktığında az da olsa çıkabiliyormuş..
denemedim ama burdan öğrendim kaydirigubbakcemile2

canım benim tabiki dışarı çıkacak o spermler senin vücudunun bir parçası değil ki fisfisfis

ayrıca vajına kendi kendini temizleyen tek organ bunu bende yeni öğrendim
bebek istiyorsan eğer hemen kalkma en 1-2 saat öyle yat ki tabiki bacaklarını kaldırarak bebek olma ihtimali biraz daha artsın

rahim kaymasi varsa ters tarafa yatin kizlar. yani saga kayan rahimde sola yatin iliski sonrasi... dr önermisti

bebek düşünüyosanız bir saate yakın ayaga kalkma poponun altına bi yastık koy,evet onlar ayaga kalksanda lavaboya gitsende çıkıyo,bu çok normal,sonuçta milyonlarca sperm var hamile kalmak için sadece bi tane gerekli,doktoruma sorduğumda böyle demişti.....:CüvCüv:

merhaba kizlar! bir sey ekliyim kabaca 20 dk icinde spermler gidecek yere gider ve alacak 1 tanesini alir bu yuzden daha uzun yatma bacaklari kaldirma ve yastik koyma bir tarafa yatma bunlar bir problem yoksa ise yarar o yuzden dr kontrolunden gecmek en dogrusudur.....Insallah bekledigin sonucu alirsin.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…