ADVİCTOR KULLANANLAR

yirmibesekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
2.525
1.243
Kızlar merhaba uzun zamandır araştırıyorum ama yine de sormak istedim advictor kullanıp da pcos a çare bulan,kilo veren çocuk sahibi olan derdine çare bulan varmı acaba? Sipariş verdim ama yinede kararsızım

Merhaba ürünü kullanıyor musunuz bende araştırma yapıyorum alıp almamakta kararsızım
Kullanıyorum canım 1 haftadır bilmiyorum ilacın etkiisi mi ama ben ovülsyon testi kullanıyorum 4 aydır ilk defa bu şekilde nete yakın çıktı çizgi yumurtlayamıyorum ben genelde pco olduğu için ama bilmiyorum yarın bidaha yapıcam inşallah yumurtlama olur bu ay

Eklentiler

• 1658148652716431975886670583404.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 345
Kızlar merhaba uzun zamandır araştırıyorum ama yine de sormak istedim advictor kullanıp da pcos a çare bulan,kilo veren çocuk sahibi olan derdine çare bulan varmı acaba? Sipariş verdim ama yinede kararsızım
Merhaba hala advictor kullanıyor musunuz? Bir etkisini gördünüz mü ?

Merhaba hala advictor kullanıyor musunuz? Bir etkisini gördünüz mü ?
Canım bir süre kullandım ama adetimi çok geciktirdi ondan olduğunu düşünüyorum düzenliydi bayağıdır çünkü onun için bıraktım doktorum da öyle şeyler kullanma dedi benim karıcığım de biraz rahatsızlık vardı çünkü

Çok geçmiş olsun teşekkür ederim dönüş için, umarım en yakın zamanda sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi

Bir aylık advictor kutum dün bitti. Harika faydasını gördüm. Hep 20 lerde yumurtluyordum ben bu ay 12-13. Günlerde yumurtlama akıntım geldi yoğun şekilde kasıklarımda o sancıyı da hissettim. İlk kez yumurtlamam erken oldu yani. Bata 6 gün kaldı merakla bekliyorum sonucu. Aynı zamanda iki haftadır es paketi de kullanıyoruz.

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız canım

Kızlar bende pcos eşimde sperm sayısı düşük 1 aşılama 3 tüp bebek negatif sonuç aldık sonra.. Dr Mfk bütün ilaçlarını aldık pcos için advictor kullanıyorum bide yumurta rezervi için athena 50 gündür kullanıyorum. Tüp bebekten sonra 2 ay adet görmedim.. Bu ilaçları içmeye başlıyalı 1 ayda 3 kez adet oldum.. Bu ilaçları içip benim gibi yaşayanlar var mı?

Bilmiyorum canım ya benimde gecikmişti 2 ay istersen sor mfk ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…