adın muhammed olsun :)

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
2.214
4
43
canım oğlum...
biricik kuzum..
yavruuummmmm...
küçüğüm,
nur yüzlümmmm
ben sana bir ömür hasretmişim meğer...
gönlüme hazan, aklıma zararmışsın sen...
deli divaneyim..
girdin gireli dünyama sen..
küçük bir ümmete vesileyim ben...
o halde adın muhammed olsun senin...

arkadaşlar her gün sabah oğlumu annaanesine bırakıp geliyorum işe..Akşam eve oğluma söylediğim şarkıları söyleyerek dönüyorum
benim oğlum çok tatlı, çok sevimli çok tatlııı...
benim oğlum çok tontiş, çok sevimli çok tontişş....
:sm_cool:
bu şarkıyı söylerken oğlumun yüzünde oluşan o gülümseme gözümün önüne gelirken yollar kısalıyor sanki..sonra yavruma kavuşuyorum..tatlı oğlumu kucağıma alınca, ona sarılınca; dünya gözümde öylesine küçülüyor ki.. ALLAHIN armağanı olan, emaneti olan bu yavrucak dünya nimetleri içinde en anlamlısı gibi geliyor bana..
Rabbim sana binlerce kez teşekkürler, şükürler olsun Rabbim bana böyle bir nimeti bahşettiğin için..isteyen, dileyen tüm kadınlara ANNE olmayı nasip et...kimseyi bu eşsiz duygudan mahrum etme YA RABBİ...
hiç bir anneyi evladıyla imtihan etme, onların yokluklarını ve acısını gösterme..hiç bir evladı da annesiz bırakma ya Rabb...sen kuluna taşıyamayacağı yükler vermezsin..Sen bizi bizden daha iyi bilirsin..bizler ve evlatlarımız..sana emanetiz Allahım...senin herşeye gücün yeter...AMİN..

Son düzenleme:
amin canim yüregine saglik
gercekden dogru allahin bize verdigi en güzel hediye meleklerimiz
sende okadar güzel yazmissinki cok hosuma gitdi
allahim saglikla sihatle büyütmeyi nasp eder insallah

canım ya nasıl duygulandım okurken.....ne güzel şeyler yazmışsın.....güzel dileklerine en içten dugularımla katılıyorum.....Amin......ben de 13 haftalık hamileyim...7 seneden sonra inşallah Allahın izniyle meleğime kavuşacağım....Yüce Rabbim hiç bir anne adayının kucağını boş bırakmasın.....
sevgiyle ve sağlıcakla kal...

amin canim yüregine saglik
gercekden dogru allahin bize verdigi en güzel hediye meleklerimiz
sende okadar güzel yazmissinki cok hosuma gitdi
allahim saglikla sihatle büyütmeyi nasp eder insallah

Amin Cümlemize İnşallah..çok teşekkür ederim yorumun beni onurlandırdı..

Rahmeti sonsuz olan Rabbimin insanoğluna bahşettiği en güzel nimettir Evlat..ve Anne olmak 7 yıldan sonra Rabbimden sana sunulmuş en güzel hediyedir..Duana Amin diyebilirim sadece..Yüreğine sağlık..Mü'minin mü'mine duası reddolunmaz buyuruyor Yaradan, Sağlıkla kucağına alırsın yavrunu inşallah..inanılmaz bir duygu..Anneliği yaşadıkça daha iyi anlıyor insan..

bize Rabb'den emanet masum, minicik, savunmasız canlıyı yerleştiriyor rahmimize...Tek ve Rahim olan Allah...Şükürler Olsun Rabbim sana

sevgini çok güzel dile getirmişsin. Kk'daki dertlilerden sonra böyle yazılar görmek gerçekten çok güzel...

benim çocuğum yok ama okurken tüylerim diken diken olduu

Herşeye ağlar oldum,kötüye de ağlıyorum,iyiye de..
Muhammed gibi ömrü olsun inşallah..
Olanların bebeklerine sağlık sıhhat versin,
olmayanlara yokluk imtihanları çektirmesin Rabbim..

benim oğlumun adıda mehmet kaan canım muhammed demek mehmet ondan koydum bu ismi Allah ismine layık etsin inşallah bende bebeğime şarkı uydurdum seninkine benziyo benim oğlum ,güzel oğlum
Benim oğlum tatlı tombiş oğlum diye seviyorum daha iki aylık Allah yavrulaımızı bağışlasın ,onlara dünya ve ahiretteki tüm güzellikleri nasip etsin,dünya ve ahiretteki tüm kötülüklerden korusun inşallah amin.

amin canım:Saruboceq:ağzına yüreğine sağlıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…