Adım Adım Ege...

balığa da hatırlatın bunu:18: burnunu okşamyı da unutmayın:KK52:

Kazen'in profile baktım en son bu sabah 11'de girmiş siteye, sonrasında ses soluk yok, acaba köpekbalığının burnunu mu seviyor yoksa son sürat kaçmakla mı meşgul:KK14:
Patroooooon yuvana dönnnn

çok güzel çekimler oldu sabah kahvaltılarını yaptıracağım. Biraz dalga varı kayalara bizi çarpmaya başlayınca yarıda kestik çekimleri : )

Bakın bu da burada bukelamunum. Cep ile çektim, fotoğraf makinesinde süper pozları var yakındaaaa

8622_622957084422030_804279049_n.jpg

Bugün ki çekimlerde bir görüntü var aklınız yerinden çıkacak köpek balığı bana doğru gelirken elimde kamera ile ona doğru daldım hayvan nasıl o cüsseyle döndü nasıl kaçtı akıl almaz :)

İntikamımı aldım, benle uğraşılmaz....

Bundan sonra bana "Köpek Balığı Terbiyecisi" diyebilirsiniz.

çok güzel çekimler oldu sabah kahvaltılarını yaptıracağım. Biraz dalga varı kayalara bizi çarpmaya başlayınca yarıda kestik çekimleri : )

Gözümün önüne geldi görüntü de,elinizi filan kapmasın sonra.
Kahvaltıda neler var Kazen,bişeyler hazırlayıp yollayalım isterseniz.:KK1:

Hayatından bezmiş gibi duruyor,var bir sıkıntısı bunun :KK1:çökmüş resmen .
Adıda ne olsun,rıfkı olsun .:KK1:

Bugün ki çekimlerde bir görüntü var aklınız yerinden çıkacak köpek balığı bana doğru gelirken elimde kamera ile ona doğru daldım hayvan nasıl o cüsseyle döndü nasıl kaçtı akıl almaz :)

İntikamımı aldım, benle uğraşılmaz....

Bundan sonra bana "Köpek Balığı Terbiyecisi" diyebilirsiniz.

Kükrediniz demi biz duyduk buradan,topuklayıp hemen kaçtı garibim :KK55:

Muhteşem bir Ege sabahından herkese merhaba,
Denize sinek düşse tusunami oluyor dalga değil su yerinden hareket etmiyor. Bu sabah çekimler için köpek balıklarının oraya giderken çok güzel bir vatos videosu daha çektik. Hayvan çeşitleri artıyor : )

Köpekbalıkları bize iyice alıştı veya daha önce birileri alıştırdı : ) Bugün iyice diplerine kadar daldım fakat tüpsüz daldığım için yukarı çıkarken korkup hemen uzaklaşıyorlar. Sabah kahvaltısında sarpa ve çarpan denen balıktan ikram ettik. Çekirdek bir aile 1 devasa erkek 2 dişi tabi bunu tahmin üzerine yazıyorum yoksa ne anlarım köpek balığından. Fakat bilim adamlarının sadece ocak, şubat ve mart ayında buraya yavrulamaya geliyorlar tezini çürüttük : )

Net bağlantım çok kötü olduğu için video maalesef hala paylaşamıyorum....

İster misin buralara yerleşip sualtı belgeselleri çeken biri olasın:KK1:

Maalesef nazar değdi deniz 3-5 yani baya baya dalga var.
Yarın sabah buradan ayrılıp Datça yarımadasında buruna doğru yolculuğa devam...

X