Adetten sonra ovulasyon testi neden çift çizgi

sevgialtun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2021
125
32
36
Kızlar merhaba adetim bittiği gün testlere başladım üç gündür testim böyle çıkıyor bu pozitiflik anlamına mı geliyor. C çizgisi kadar koyu değil ama yine de belirgin bir çizgi. Sadece dün bir tık silikti. Adet sonrası böyle olması normal mi geçen ayki testlerimde ikinci çizgi hep silikti. Başına böyle bişey gelen var mı neden olur bu

Eklentiler

• 7C20FD2C-A9E8-49A1-BC7C-49065B11958C.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 439
Kaç günde bir adet oluyorsun canım tam pozitif değil bu ama sanki yumurtlaman yeni gibi geldi bana

Yaptınmı gebelik testi canım

Polikistik var mı sizde onda da koyu çıkıyor ama zaten tam anlamıyla pik değil şuanki testinizde sadece çizgi koyu biraz o da pik görüntü değil

Polikistik var mı sizde onda da koyu çıkıyor ama zaten tam anlamıyla pik değil şuanki testinizde sadece çizgi koyu biraz o da pik görüntü değil
En son 7-8 ay önce gitmiştim o zaman yoktu ama adetlerim düzenli halâ. Bugün t çizgisi daha koyu öıktı sanırım pik bugün

Olabilir canım yumurtlama her ay ay i tarihte olacak diye birşey yok ama şuanda da zaten olmamız her ikisininde kırmızı olması lazım bugün yarın olur gibi sen yapmaya devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…