Adetten önce kahverengi akıntı???

şuanda yok lavaboya gittiğimde farkettim suanda sadece hafif sancım var

beyazımssı krem rengımsı akıntı olursa hemıle olabılırsın adet gunun geldıkçe akıntı artıyor çunkuu adetten 2 gun önce kuruluk olması lazım :))

beyazımssı krem rengımsı akıntı olursa hemıle olabılırsın adet gunun geldıkçe akıntı artıyor çunkuu adetten 2 gun önce kuruluk olması lazım :))

ama akıntı kahverengimsi.çok erken değilmi şuanda akıntının erken gelmesi.Çünkü doktor demişti ki adettinden 10 gün sonra ilişkiyi başlayıp 10 gün sonra bitireceksin dedi.yani bu ayın 9 unda hastalandım on gün saydım 19 undan 29 una kadar ilişki süresi. sonrasında yani bugün ayın 30u kahverengi akıntı anlayamadım?

canım kist olabılır bebek yerleşmş düşüyor bile olabılır dinlen bence iş yapma

Merhaba kızlar duphastın kullanıyorum adet düzensiliğinden adetim 8 gün gecikti.. Dün kahverengi leke geldi fakat bu leke nasıl ne miktarda oluyor bir damla filan diyolar ama benkimki aşırı bi akıntısı olmasada bir damla kadar adlandırılmayacak kadardı sizin bu bahsettiğiniz lekeler bir damla şeklindemi oluyor merak ettim. Gerçi 4 gün önce filan test yaptım ama genatifti ama insan yinede umut arıyor :s dün kahverenki akıntı geldi ve kesildi :S zormus beklemek gerçekten..

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım iki yıllık evliyim ve hiç korunmadım her ay hamile olduğumun şüpeleri oluyor ama hamilelik yok dün akşam siyah renkte kanamam geldi ama devamı yok sizce neden kaynaklıdır...şimdiden teşekkürler

cnm merhaba
ben yeni üye oldum yazını okudum bende 2,5 senelik evliyim çocuk düşünüyoruz ama her ay olumsuz oluyor doktora gttk eşimle herhangi bir sıkıntıyla karsılaşmadık çok şükür ama çok istiyorum çevremde hamile veya bebek gördüğüm zaman gözyaşım akıyor 6 ayda 11 hamile demişsin bir tavsiyen vardır heralde banada yardımcı olurmusun Rabbim gönlünde olanı versin sana (AMİN)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…