Adetten önce kahverengi akıntı???

canımmm yap bi idrar testi noolurr çok merak ettim şimdi yaaa.hadi inşallahhhhhh RABBıM yüzünü güldürür bu defa...öpüyorum haberdar et bizi..

test yaptım ama negatif.aman olsun napım takmıyorum artık.yoksa eşim feci kızıyor bu ay sana neler oldu sende böle değildi diye.olmassa olmaz napalım daha 1.5 yıl oldu diyor sorun yok diyorlar işte olur diyorlar kafana takma diyor.bende oluruna bıraktım.

canım beniiim ekledim seniii hiç merak etmeeee:1hug: bundan sonrada görüşelim isterim..benim topiğim var alternatif tıpaa..mutlaka oraya uğraa tamammı bekliyorum.sana çok faydası dokunucak şeyler var.meleğine daha çabuk kavuşucaksın sana söözz..6 ayda 10 kişi hamile kaldıı.dilerim sanada uğru getirir topiğim..
canım o inat işini hiç sormaa tam kesçiyiz biz aileceek..dediğimizi mutlaka söke söke yaparızkaydirigubbakcemile3..güzel haberini almam dileğileee:teytey:hihoyyyt:teytey:..bebeişim teyzesii sende kendine çok iyii baak. benim arnavutaa bir arnavut daha gereeeek,ona göree:1hug:

canımmm yap bi idrar testi noolurr çok merak ettim şimdi yaaa.hadi inşallahhhhhh RABBİM yüzünü güldürür bu defa...öpüyorum haberdar et bizi..

yok tatlım beniim yeminliim vallaa 3 yıldır test yapıyorum.hep tek çizgi çıktıı..ama ben abartıyodum her hafta bir test,eşimde çok istiyo ama yapmıycaam..bende çatlayacam meraktaan aslında..kendi kendime söylendim 9 ay nasıl dayanıcaksın diyee,vageçtim.ama yarın adet olmam gereken tarih bakalım herşey allahtan..bende seni öpüyoruum ,merak etme mutlaka haber vericem ilk sizinle paylaşıcam..

güzel duaların ve dileklerin için kocaaa bir amiiiiiiin diyoruuum.canım beniiim sağol allah razı olsuuuun:1hug:a.s.

canın sağolsuuun bitanem beniiim.hiç sıkma canınıııı benimde yarın adet olmiycam ne belliii..allah sana sağlık versin gerisi hepisi olur yeterki sen sabret rabbime daha çok dua et.mutlaka o bizim sesimizi duyacaktııırrr:Saruboceq::1hug:

yok üzülmedim zaten olur daha allah bizlere sağlık verdiği sürece.sende üzülme candan sağlıktan ötesi varmı.bunları düşünürken birde sağlığımızdan olmayalım.

Bu belirtiler hamilelik belirtisi değilmiş kızlaarsenağlamasanırım adet oluyorum..lekelenmelere devamsenağlama senağlama

Bu belirtiler hamilelik belirtisi değilmiş kızlaarsenağlamasanırım adet oluyorum..lekelenmelere devamsenağlama senağlama

uzun suredır senı takıp edıyorum her topikde yazdıklarını okuyorum tamam dedım bu sefer oldu galıba guzel arnavut kızının bebısı ama tabııkı kısmet bu ısler canım sıkma canınını her gelen ay bıze umut demektır umudumuzu kaybetmıyoruz ve Allaha tevekkul edıyoruz gelecekse beklenen beklemek guzeldır bebıslerımızı kucagımıza aldıgımızda ınan bana bunların hepsını unua.sa.stacaksın uzulme sevgıler.......

bencede hiç üzülme üzüldükte insanın psikolojisi iyice bozuluyor.ya napalım dünyanın sonu değilya.Allah bizleride görüyor bizleride düşünüyor.ummadiğimiz biranda bebek sevigisini bizlerede tattıracak ben eminim.

canımm senden da Allah razı olsun...çok merak ettim vallahi..hadi hayırlısı inşallah...
bu arada daha önce söylemiştim sana ama unutmuş olabilirsin..kosovalısın sanırım...ablamda kosovalılara evli...bende arnavutum hem anne hem baba arnavut:)))babam köprülü den gelme...yani arnavutgüzeliyiz ikimizde:)))kaydirigubbakcemile3

sağol allah razı olsun teşekürederiimm.evet busefeer herkezi hayal kırıklığına uğrattığım için daha çok üzüldüm inanırmısınsenağlama.inşallah hepisini bir gün tatlı bir anı olarak hatırlarım napalım şükretmem gerek en azından herzaman günümde hiç sekmeden hasta oluyorum bunada şükür..tekrar teşekür ederim sağol:1hug:

yok dün biraz haliyle üzüldüm ama bugün çok iyim şükür ,sayenzide destekleriniz bana ilaç gibi geliyoo.bende eminiim mis kokulularımızı rabbim bize en kısa zamanda gönderecek,allahımın vardır bir bildiğii..:Saruboceq:.iyiki varsınız:1hug:a.s.

yaa işte kan çekiyo birbirimiziiii de senee?? ya bana zaten nazar deydire deydire bu hale geldim.herşeyim mükemmel oluncaa ,neysee gözleriyle yediler beniiii-tatlicadiarzu-
okadar arnavut varız ki bu sitedee vallaha diyorum kuşatmışız burayıııkaydirigubbakcemile3..tekrar teşekürederim desteğin için.tez zamanda meleğine kavuşman dileğilee:CüvCüv::ecrin_bebek:

canımm güzel oldugun belli zaten,şalvarlı resmini gördümkaydirigubbakcemile3
yaa geçmişi okudum şimdi lekelenmen başlamışş olsun be canımm üzülmee hiççç...bak ben artık takmıyorum kafaya..bende iki ay oldu adet olmuyorum pkos yüzünden işte..rahim filmi çekilecegim yakında...o yüzden boşa doktora gitmek istemiyorum..dünde test yaptım negatif..ama kan testi de yaptıracagımm kısmetse..neyse öptüm seni herşeyin hayırlısı...:teselli:

Arkadaşlar merhabalar

Size bi sorum olacak.Buayyın 9 unda hastalandım ve bugünde açık renk kahverengi leke geldi.karnımda hafif sancı ve şişlik var.En son olarakta ağızımın tadı yok.Sanki demir yutmuşum gibi.Sizce neden acaba?

canım adetın her zaman kı gbı geldi yoksa lekelenme şeklinde kahverengı akıntımı

canım adetın her zaman kı gbı geldi yoksa lekelenme şeklinde kahverengı akıntımı

adet olmama daha var.açık renk akıntı geldi.Kendimi ümitlendirmekte istemiyorum.Peki idrar testi yapsam şuanda belli olurmu yoksa adettimimi bekleyeyim

adet olmama daha var.açık renk akıntı geldi.Kendimi ümitlendirmekte istemiyorum.Peki idrar testi yapsam şuanda belli olurmu yoksa adettimimi bekleyeyim

bebeğin yerleşmesi olabılır tam adet gunu test yap beta hcg ancak o zamana kadar pozitif göstercek kadar çoğalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…