Adetten kaç gün önce test yapmalıyım? Acillll

Emine1133

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
38
19
25
Hepinize merhaba. Adet gecikmesini bekleyemeyecek gibiyim sizce adetten kaç gün önce erken gebelik testi yapmalıyım ?

5-6 gün öncesine kadar gösteriyor diye biliyorum beklemek istemiyorsanız yapın ama bazen yalancı pozitif de verebiliyor veya kimyasalsa Allah korusun tabii ama üzülebilirsiniz sonradan bence gecikmeden 2-3 gün sonra yapın derim geç döllenme de olabiliyor

Hepinize merhaba. Adet gecikmesini bekleyemeyecek gibiyim sizce adetten kaç gün önce erken gebelik testi yapmalıyım ?
Yapmamalısınız. Kimyasal oluşması ihtimalini kaldırabilecekseniz tabi orasına karışmam. Biraz kendinizi rahatlatın. Bekleyin regliniz 1 hafta geçsin.

Yapmamalısınız. Kimyasal oluşması ihtimalini kaldırabilecekseniz tabi orasına karışmam. Biraz kendinizi rahatlatın. Bekleyin regliniz 1 hafta geçsin.
Çok teşekkürler 🫶🏻
5-6 gün öncesine kadar gösteriyor diye biliyorum beklemek istemiyorsanız yapın ama bazen yalancı pozitif de verebiliyor veya kimyasalsa Allah korusun tabii ama üzülebilirsiniz sonradan bence gecikmeden 2-3 gün sonra yapın derim geç döllenme de olabiliyor
çok teşekkür ederim

Canım lütfen yanlış anlama ama sormak istiyorum ACİLLL yazmanın amacı nedir lütfen yanlış anlama🌸 soruna gelecek olursam da ben regle 6 gün kala yapmıştim ve çıkmıştı ama şöyle birşey de var ben o ay çok erken yumurtlamişım o yüzden erken öğrendim. bazilari adete 3-4 gün kala yumurtluyor onlarda da 1 hafta geçmeden çıkmıyor yani yumurtlama gününden eminsen ona göre yapmanı tavsiye ederim

X