Adetten 4 gün önce çıkan pozitif gebelik testi

bambibamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
4
1
26
Merhaba. 6 aydır gebelik planlıyoruz. Bir yıldır evliyiz. İlk denediğimiz ay kimyasalla sonuçlandı. Üzerinde 6 başarısız deneme sonrası bu ay adetime dört gün kala kaset testte ikinci çizgiyi gördüm. Aynı şekilde adetten önce kaset test ile pozitifi gören oldu mu ?sağlıklı ilerlemesi için çok dua ediyorum.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 29
Test

test için reglimin geçmesini bekleyeyim diyorum ilkinde de böyle acele edip hüsran yaşamıştım. Tabi ilkinde regl gecikmemden 4 gün sonra test yapıp çok silikle öğrenmiştim
siz bilirsiniz tabii ki. ben hemen ertesi gün kan vermiştim ama benimki çok net pozitifti ve bir çok farklı markayla denemistim. yani kan verirken de gebelikten emindim

Bende yerleşme gibi lekelenme görünce 9 gün önce öğrenmiştim. Erken vermeyin sürekli beta istiyorlar insanı strese sokuyor bu durumda . Gününüz geçmesini bekleyin derim .Saglikla gelsin

İki
Bende yerleşme gibi lekelenme görünce 9 gün önce öğrenmiştim. Erken vermeyin sürekli beta istiyorlar insanı strese sokuyor bu durumda . Gününüz geçmesini bekleyin derim .Saglikla gelsin
evet ilkinde bunu yaşadım kollarım delik deşik olmuştu. İyi ve sağlıklı bir süreç olacak gibi hissediyorum bu sefer. Reglden önceki 4. Ve 3. Gün tekrar ettim testi koyulaşıyor git gide gibi :)

X