Adetliyken parça düşürmek

Bunu buraya değilde kadın doğum doktoruna göstermeniz gerekiyor bu görseli görmek istemeyecek bir sürü kadın var herhangi bi uyarı olmadan direk karşımıza çıktı bu resim

Sayfada yeniyim görsel için özür dilerim herkesten şuan yalnız ve çaresiz olduğum için başına gelen olduysa bilgi almak için sordum önce sayfa onayından geçtikten sonra yayınlanacağını düşündüm tekrar herkesten özür dilerim 🙏

Sayfada yeniyim görsel için özür dilerim herkesten şuan yalnız ve çaresiz olduğum için başına gelen olduysa bilgi almak için sordum önce sayfa onayından geçtikten sonra yayınlanacağını düşündüm tekrar herkesten özür dilerim 🙏
Onaydan geçse izin verilse de burda binlerce insan var böyle birşeyi paylaşmayı nasıl normal görürsünüz yahu

Bir de bu çıktı yalnızım çaresizim yahu hiç
Mi 1 tane arkadaşın aile bireyin komşun is arkadaşın eşin kimse yok bu imkansız boşuna duygu sömürüsü yapmayın,doktor var doktora gitseydin cahil

X