Adetliyken kist erisin diye ne yapabilirim aşılama için kist olmamasi gerekiyormus. Bugun basladi adetim

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Gecen ay gittim duphastonla adet olmuştum 4. Gun gittim kist gördüler tedaviye başlayamayiz dediler.
Bu ayda tarlusalla adet oldum. Gene 4. Gune randevu alabiliyorum. Kist olmamasi gerek

Gecen ay gittim duphastonla adet olmuştum 4. Gun gittim kist gördüler tedaviye başlayamayiz dediler.
Bu ayda tarlusalla adet oldum. Gene 4. Gune randevu alabiliyorum. Kist olmamasi gerek
merhaba bende aynı durumdayım malesef kistim 8 cm olmuş 1 hafta daha bekleyelim küçülmezse ameliyat dedi çok üzülüyorum 2. aşılamaya başlayacaktık bizde siz neler yaptımız

Merhabalar, yumurtalık kistleri mi ? Bende Çikolata kistinden muzdaribim ilk bebeğime evliliğimin 8 ay sonrasında hamile kaldım ve bu sürede soğan suyu kürünü düzenli olarak yaptım rabbimin mucizesiyle bu küre de bağlıyorum. Fakat 5 haftalıkken düşükle sonuçlandı. Bir süre sonra bir ay süre klomen kullandım sağ tarafıma da 2.5 cm kist yaptı. Su an solda 4 da sağdaki kistlerimle hamile kalmaya çalışıyorum. Hsg çekildim geçen ay beklemedeyim. Soğan kürü denemenizi tavsiye ederim. Onun haricinde zaman kaybetmeyin lütfen 8 cm büyük bir kist laporoskopiyle kurtulun derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…